• 28.04.2020

AKTUALIZACE k 28. 4. 2020! Částečné zpřístupnění univerzitních knihoven SU

Na základě nedávno zveřejněného plánu vlády k uvolňování opatření proti šíření koronavirové epidemie dochází od 20. dubna 2020 ke změně zpřístupnění Univerzitní knihovny Slezské univerzity v Opavě sídlící v přístavbě budovy Fakulty veřejných politik v Opavě (Bezručovo náměstí 885/14, Opava).
  • 28.04.2020

Jak se žije na univerzitě: 3. díl

Přinášíme vám třetí díl z nového cyklu Jak se žije na univerzitě, který zprostředkovává postřehy pracovníků a studentů napříč celou naší univerzitou v období koronaviru. Jak ovlivňuje nastalá situace nejen studenty a pedagogy, ale i vedení fakult?
  • Roman Petrla
  • 27.04.2020
  • Matematický ústav v Opavě
  • Staženo dne 31.05.2020

Aktuální otevírací hodiny Knihovny MÚ a Laboratoří výpočetní techniky

Aktuální otevírací doba Knihovny a Laboratoří výpočetní techniky MÚ.
  • 25.04.2020

Jak se žije na univerzitě: 2. díl

Univerzitní prostředí, to je mnoho lidí a osudů. Jak vnímají naši vyučující, studenti a pracovníci současné období, které ovlivňuje každého z nás? V cyklu „Jak se žije na univerzitě“ se můžete těšit na postřehy několika z nás, které spojuje Slezská univerzita.
  • Viktorie Kovářová
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Pokyny pro pobyt osob v budově FVP

Pokyny pro pobyt osob v budově Fakulty veřejných politik v Opavě (dále jen FVP), Bezručovo náměstí 885/14, Opava jsou vydávány v souladu s Rozhodnutím rektora 8/2020 Opatření k zamezení šíření koronaviru v platném znění.

Rozvolnění mimořádných opatření č. 3 pro omezenou možnost vstupu studentů

III. Změny a doplnění - Rozhodnutí rektora č. 8/2020 - Opatření k zamezení šíření koronaviru

Změny v harmonogramu akademického roku 2019/2020

I. Změny a doplnění Rozhodnutí rektora číslo 5/2019 o stanovení harmonogramu akademického roku 2019/2020 na Slezské univerzitě v Opavě.
  • Staženo dne 31.05.2020

Nové přístupy k elektronickým informačním zdrojům pro pedagogy a studenty

Pro studenty a pedagogy Slezské univerzity jsou dočasně zpřístupněny další bohaté databáze elektronických informačních zdrojů.
  • 22.04.2020

Jak se žije na univerzitě: 1. díl

Univerzitní prostředí, to je mnoho lidí a osudů. Jak vnímají naši vyučující, studenti a pracovníci současné období, které ovlivňuje každého z nás? V cyklu Jak se žije na univerzitě se můžete těšit na postřehy několika z nás, které spojuje Slezská univerzita.
  • Viktorie Kovářová
  • 20.04.2020
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Úpravy termínů pro absolventské ročníky platné pro letní semestr 2019/2020

Dovolte, abychom Vás informovali o opatřeních přijatých Fakultou veřejných politik v Opavě, která se týkají úpravy termínů pro absolventské ročníky.