Je tady nová soutěž o lupeny na Colours of Ostrava!

• Adam Poštolka
  • 23.06.2022
Ostrava už zase bude hrát všemi barvami festivalu Colours of Ostrava. Slezská univerzita v Opavě si pro vás připravila další klání o vstupenky na tento (nejen) hudební svátek. Jak můžete soutěžit? Stačí správně odpovědět e-mailem na otázku níže a zapojit se tak do slosování!

Autor: Lenka Kendeová

Slezská univerzita v následujících letech za podpory města a kraje vybuduje tzv. rajskou zahradu/ráj na zemi na Karvinsku. Tomuto projektu bude věnovaná i část programu na naší SUper stage v sobotu 16. 7. 2022.

Soutěžní otázkou tedy je: Jak zní oficiální DVOUSLOVNÝ název zmiňovaného projektu?

Své odpovědi nám zasílejte do nedělní (26. 6. 2022) půlnoci na e-mail supr@slu.cz .

Ze správných odpovědí budou v úterý 28. 6. 2022 vylosování 3 výherci a každý z nich od nás získá 2 vstupenky.

Jména vítězů budou vyhlášena zde v článku a také na stránkách určených přímo pro tuto akci, tedy na superstage.slu.cz.

Výherci druhé soutěže o lístky na Colours of Ostrava jsou;

Petr Černý