Superstage záhlaví logo
Nový obrázek

SUper stage Slezské univerzity
Pojďte s námi na Colours

Chystáte se na Colours of Ostrava 2022 nebo na jeho diskuzní fórum Meltingpot? My tam budeme také! Každý festivalový den od středy 13. 7. do soboty 16. 7. jsme pro vás připravili poutavé workshopy a besedy se zajímavými hosty! V naší SUper stagi vystoupí osobnosti jako Dita Pepe, Danuše Nerudová, František Kotleta či Kristýna Sněgoňová. Více se dozvíte v Programu SUper stage

Meltingpot je součástí největšího českého multižánrového festivalu Colours of Ostrava. Meltingpot je projekt, který vytváří diskuzní prostor napříč společenským spektrem. Projekt prostřednictvím debat, workshopů, rozhovorů, slam poetry, prezentací či besed nabízí prostřednictvím svých hostů různorodé způsoby nazírání na globální otázky společnosti. I naše SUperstage si připravila bohatou škálu osobností. Na jejich medailonky se můžete podívat zde.
Slezská univerzita svou spolupráci s Colours of Ostrava a projektem Meltingpot dlouhodobě prohlubuje s každým dalším ročníkem. Ať už v minulosti vlastní propagační expozicí v rámci fóra Meltingpot nebo pořizováním záznamů z Voices of Meltingpot či natáčením aftermovies z Colours of Ostrava, které pod pedagogickým dozorem Ústavu filmové, televizní a rozhlasové tvorby Slezské univerzity vytváří studenti oboru Audiovizuální tvorba.