Superstage záhlaví logo

Díky své účasti na Colours of Ostrava v rámci multioborového fóra Meltingpot Slezská univerzita obdaruje čtrnáct výherců z pěti soutěží celkem dvaceti celofestivalovými vstupenkami v celkové hodnotě 83 800 korun českých. Soutěžní otázky budou zaměřeny na programovou část SUper Stage a budou zveřejněny na 4 různých kanálech: univerzitní Instagram, univerzitní TikTok, univerzitní Newsletter a webové stránky SUper Stage.

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí!

V našich soutěžích jsme rozdali dohromady 20 celofestivalových lístků!

Kdo jsou oni šťastlivci z 2. soutěžního kola a kdo měl štěstí ve velkém finále? Výherci 2. soutěžního kola o celofestivalové vstupenky na Colours of Ostrava jsou:

Michal Somík, Tereza Masopustová a Jakub Machalický. Gratulujeme!

 

Ve velkém finále, kde každý vítěz obdržel celofestivalovou vstupenku nejen pro sebe, ale také pro svůj doprovod, přála štěstěna: Markétě Ďulíkové, Karolíně Mrůzové, Karolíně Ticháčkové a Josefu Benáčkovi.


Všem vítězům gratulujeme a těšíme se na viděnou na SUper Stage!


Poslední soutěžní kolo o celofestivalové vstupenky je tu!

Napište nám na e-mailovou adresu supr@slu.cz název pořadu, který se zabývá hypoptetickými otázkami, a počet hostů, kteří se v tomto pořadu na naší SUper Stage zapojí do diskuze. Své odpovědi zasílejte do 9. 7. 2023 a nezapomeňte, pokud jste se zapojili již v prvním kole naší webové soutěže a odpovíte i na aktuální otázku správně, automaticky jste zařazeni do velkého finále, kde budeme losovat 4 výherce, přičemž každého z nich obdarujeme rovnou dvěma vstupenkami!
Hodně štěstí!

Známe první výherce našich soutěží! 

Od 19. do 22. 6. 2023 se soutěžilo na Instagramu, TikToku i přes univerzitní Newsletter.
Z Instagramu máme dva výherce, kteří správně odpověděli na otázku "O jakou programovou část se dle nápovědy jedná?".  Jsou jimi: Jaroslav Šimon Podolinský Veronika Brožová.
Na sociální síti TikTok bylo za úkol natočit video, jak moc se dotyčný těší na Colours of Ostrava. I zde máme dva výherce, Elišku Zátopkovou Barbaru Podolinskou. 
Při losování výherců, kteří se zapojili do naší Newsletterové soutěže, měly štěstí Hana Glosová Tereza Pirčaková.
Všem výhercům gratulujeme!!!

Ostatní nevěšte hlavu, další várky soutěží na vás již čekají!

1.kolo webové soutěže zná své vítěze!!!

Správnou odpovědí (Zrození metropole) a štěstí při losování měli: Martin Kočí, Patrik Vojtík a Patrik Grunwald. Gratulujeme!!

S jakým vystoupením na SUper Stage naší univerzity je spojen tento obrázek?

Napište správný název a pošlete jej na e-mailovou adresu supr@slu.cz do 29. 6. 2023! Losování výherců se uskuteční 30. 6. 2023. Jména vylosovaných šťastlivců zveřejníme na tomto místě.

Zapojit se do soutěže může opravdu každý, a kdybyste náhodou nebyli v tomto kole vylosováni, nezapomeňte, že když odpovíte správně na toto i další kolo, postupujete rovnou do finále, takže šancí je ještě několik!!!


Pravidla soutěží

univerzitní Newsletter

univerzitní Instagram

univerzitní TikTok