Superstage záhlaví logo


První vlna soutěže proběhla na univerzitním Instagramu od 16. do 19. června.


Výherkyně máme pouze dvě, neboť jedině Barbora Svatá a Tereza Masopustová se nedaly nachytat a správně určily, že za Slezskou univerzitu bude na festivalu vystupovat  sice 24 osobností, ale pouze 23 osob (protože slavný spisovatel František Kotleta je uměleckým pseudonymem našeho absolventa Leoše Kyši) a splnily i podmínku sledování na Instagramu. Oběma výherkyním k získání dvou 4denních vstupenek pro každou z nich GRATULUJEME!!

Nevyhrané vstupenky přidáváme do naší další soutěže, která odstartuje již ve čtvrtek 23. 6. 2022, tentokráte na webu Slezské univerzity. Držíme palce již nyní všem, kdo se zúčastní a vyhraje tak vstupenku na 4 dny plné skvělé hudby v úžasném prostoru Dolních Vítkovic v Ostravě!

Druhá vlna soutěže se konala na univerzitním webu. Otázka bylo Jak zní oficiální DVOUSLOVNÝ název projektu, který Slezská univerzita v následujících letech za podpory města a kraje vybuduje. Přezdívá se mu rajská zahrada/ráj na zemi na Karvinsku. Tomuto projektu bude věnovaná i část programu na naší SUper stage v sobotu 16. 7. 2022. Správných odpovědí nám přišlo několik a byli vylosováni tito výherci: Petr Černý , Jan Lilko  a  Daniela Krutílková.

Výhercům moc gratulujeme a od 30. 6. 2022 můžete zkusit své štěstí a zapojit se do další soutěže tentokrát na univerzitním Facebooku.