Pozadí stránky E-sport SU

E-sport na Slezské univerzitě

Esportovní aktivity na Slezské univerzitě jsou tvořeny komunitou hráčů a zájemců o e-sport. Organizujeme vlastní turnaje a reprezentujeme naši univerzitu na soutěžích v individuálních i týmových hrách. Na sportovní dráhu jsme se vydali v roce 2020, kdy se univerzitnímu týmu podařilo kvalifikovat do letního semestru 3E akademických mistrovství pořádaných Esportovní studentskou asociací ve hrách CS:GO a League of Legends. Sleduj naše sociální sítě, ať ti nic neuteče...

Přidej se k nám

Zajímá tě e-sport a chtěl by ses přidat? Budeme rádi, když doplníš naše řady, ať už jako hráč nebo osoba v zákulisí. Vítáme jakýkoliv zájem a pomoc.

Přidej se k nám

Naše ešportové tímy v ligových súťažiach zimného semestra zažiarily! Ilustrační obrázek: Naše ešportové tímy v ligových súťažiach zimného semestra zažiarily!
 195
05. 01.
Naše ešportové tímy v ligových súťažiach zimného semestra zažiarily!
Naši študenti žili hokejom; virtuálne, no bojovne! Ilustrační obrázek: Naši študenti žili hokejom; virtuálne, no bojovne!
 169
18. 12.
Naši študenti žili hokejom; virtuálne, no bojovne!
Esport našej univerzity: Nové výzvy v univerzitných ligách! Ilustrační obrázek: Esport našej univerzity: Nové výzvy v univerzitných ligách!
 179
22. 11.
Esport našej univerzity: Nové výzvy v univerzitných ligách!
Všechny aktuality

Zažij e-sport na Slezské univerzitě

Partneři a sponzoři