Esportovní studentská asociace

Esportovní studentská asociace z.s. je celorepublikový studentský meziuniverzitní spolek, jehož účelem je propojovat mezi sebou studenty vysokých škol a univerzity za účelem provozování a budování infrastruktury pro vysokoškolskou soutěž v elektronických sportech.

Mimo výše zmíněné je jejich misí popularizovat esport v České Republice a popularizovat Český esport v zahraničí. Vzdělávat širokou veřejnost v oblastech průřezově spojených s digitalizací a elektronickým sportem. A pořádat komunitní esportové vyžití pro studenty vysokých škol i širokou veřejnost.

LAF League

Jsme esport organizace, která se od roku 2020 zaměřuje na spravování ligových soutěží pro amatérské týmy ve hrách League of Legends a Valorant. Zároveň máme esport sekci, ve které máme týmy pro League of Legends, Rocket League a rádi bychom otevřeli tým pro Valorant. Součástí naší organizace je komunita která momentálně čítá několik stovek hlav. Najdete nás na našem webu (lafleague.cz) ale také na Instagramu, Twitteru, YouTube, Discord serveru a Twitchi, kde živě vysíláme naše zápasy.

Studentská asociace Slezské univerzity v Opavě

Asociace studentů a přátel Slezské univerzity v Opavě (zkráceně ASPSU) byla založena roku 1993. Dnes se již jako Studentská unie Slezské univerzity v Opavě zabývá organizací studentských akcí nejrůznějšího druhu (Majálesu, plesu studentů, seznamováku pro prváky a mnoha dalších akcí), čímž se snaží koordinovat studetnský život v Opavě a Karviné.