Nouzový provoz rektorátu Slezské univerzity

• Petr Korviny
  • 17.03.2020
V souvislosti s vývojem opatření přijímaných vládou ČR k zamezení šíření koronaviru COVID-19 je provoz rektorátu Slezské univerzity až do odvolání převeden do nouzového režimu.

Vyřizování jednotlivých agend není přerušeno, ale je zajišťováno převážně vzdáleným přístupem. Pevné telefonní linky pracovníků rektorátu se služebním mobilem byly přesměrovány na mobilní linky, funkční jsou také e-mailová spojení. V případě nezbytného osobního kontaktu je nutná předchozí domluva. Vstup do budovy rektorátu bude umožněn pouze zaměstnancům nebo ohlášeným návštěvám. Úřední hodiny podatelny jsou denně omezeny na dobu od 8:30 do 10:00.
Prosíme, pomozte nám přijetím těchto opatření a odpovědným osobním přístupem co nejvíce eliminovat šíření tohoto nového koronaviru!

Děkujeme vám.