Dny otevřených dveří už jsou za dveřmi

• Jakub Plaskura
  • 21.01.2022
Začátek nového roku s sebou už tradičně přináší dlouho očekávané dny otevřených dveří, kdy uchazeči o studium přicházejí nasát atmosféru akademického světa. Své brány opětovně otevírá i Slezská univerzita.

Autor: Ružena Hradská – studentská redakce Slezské univerzity

Co vás na dnech otevřených dveří čeká? Z první ruky získáte informace o možnostech a podmínkách studia na jednotlivých fakultách, o stipendijních programech, ubytování i možnostech zahraničních pobytů a stáží.

Je to také jedinečná příležitost nahlédnout do prostorů fakulty a speciálních pracovišť, které se stanou vaším denním chlebem. Co je však nejdůležitější, můžete se bez ostychu zeptat na cokoliv dalšího, co vás zajímá.

Dny otevřených dveří se budou konat:

Online:

25. 1. 2022 – Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

25. 1. 2022 – Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě

2. 2. 2022 – Fakulta veřejných politik v Opavě

Fyzicky, pokud dovolí epidemiologická situace:

3. 2. 2022 – Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

5. 3. 2022 – Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě

2. 2. 2022 – Fakulta veřejných politik v Opavě

Den otevřených dveří na Fyzikálním ústavu se uskuteční v dubnu, ale přesný termín ještě není znám. V případě naléhavých dotazů pište na e-mail: hana.cerninova@physics.slu.cz.

Den otevřených dveří  Matematického ústavu se zkraje nového kalendářního roku neplánuje, ale zájemci o studium právě na MÚ nemusejí zoufat. V případě dotazů pište na e-mail: david.slosarczyk@math.slu.cz.

Zástupci jednotlivých fakult se už na vás těší osobně i v online prostoru.