V souvislosti s ukončením provozu systému Moodle na SU k 31. 8. 2023 a s přechodem na elearning poskytovaný systémem IS SU budou na této stránce postupně zveřejňovány informace určené pro stávající uživatele systému Moodle, aby jim tento přechod byl maximálně usnadněn.

Videonávody k práci v IS SU

Samostatní tvůrci elearningové podpory v IS SU mohou využít již dříve zveřejněné návody a postupy k této problematice. Např. na níže uvedených odkazech najdete užitečná videa:

Více videí najdete v publikační činnosti Ing. Roberta Kempného - https://is.slu.cz/auth/osoba/kem0001#publikace - (vyžadováno přihlášení do IS SU).

K dispozici jsou rovněž videozáznamy z přednášek a seminářů s probíranými tématy: https://is.slu.cz/auth/publication/50560/cs (pro spuštění je nutné kliknout na ikonu vlevo vedle názvu souboru/streamu).

Kuchařka IS SU - práce pedagoga

Pokud chcete využít interaktivního kurzu s informacemi o tom, jak dělat interaktivní kurzy v IS SU, klikněte na odkaz https://is.slu.cz/auth/www/stu0012/interaktivniosnovyskoleni/kucharka-is-su---prace-pedagoga.qwarp (vyžadováno přihlášení do IS SU).