CEPIS: Centrum podnikání, profesních a mezinárodních studií má svůj web

• Karin Martínková
  • 23.06.2023
O našem projektu CEPIS jste již určitě slyšeli. Zatím existuje v podobě projektové žádosti, podané v rámci výzvy operačního programu Spravedlivá transformace, jež má napomoci v rozvoji regionům postiženým ukončením těžby uhlí. Cepis má od nynějška i své vlastní webové stránky, prostřednictvím kterých se každý zájemce může o projektu dozvědět více informací, včetně zhlédnutí bohaté fotogalerie vizualizací plánovaných exteriérů i interiérů.

Budova Cepis – Centrum podnikání, profesních a mezinárodních studií – v případě schválení projektové žádosti vyroste nedaleko Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné. S jakými cíli byl tento projekt vytvořen, jak bude budova vypadat zvenku i zevnitř, jaké účelné, funkční a oku lahodící prvky bude ukrývat, jakými technicky pokročilými a obnovitelnými technologiemi bude vybavena a kdy by se mohli výuky v ní dočkat první studenti, to vše nyní najdete na cepis.slu.cz. Přijměte naše pozvání k on-line prohlídce!

O tomto projektu jsme již dříve napsali:

Rosteme s našimi projekty: Představujeme vám CEPIS

Představujeme CEPIS: Centrum podnikání, profesních a mezinárodních studií. Místo stvořené pro tvůrčí vzdělávání a setkávání