Pojďte s námi na Colours; v soutěžích nabízíme vstupenky zdarma!

• Karin Martínková
  • 19.06.2023
Již druhým rokem naše univerzita nabízí v rámci multioborového mezinárodního fóra Meltingpot, nedílné součásti jednoho z největších a nejbarevnějších festivalů v ČR, svou vlastní SUper Stage. Jejím prostřednictvím se veřejnosti představí současní vědci, pedagogové, studenti i absolventi Slezské univerzity a jejich hosté. Přijďte se za námi podívat! Nemáte vstupenku? Nevadí, zkuste ji s námi vyhrát!

Série soutěží, ve kterých obdarujeme celkem 14 výherců dohromady 20 celofestivalovými vstupenkami, startuje právě dnes! Začínáme hrou o 2 vstupenky na našem Instagramu a o další 2 vstupenky na TikToku. Jak se do soutěží zapojit?

Na Instagramu je to velmi jednoduché, stačí pod soutěžní příspěvek napsat správnou odpověď na dotazovanou část programu a být sledujícím našeho instagramového profilu. Ze správných odpovědí 23. 6. 2023 vylosujeme dva výherce, z nichž každý od nás obdrží jednu 4denní vstupenku na Colours of Ostrava.

Zatímco na Instagramu otestujeme vaše znalosti, na TikToku budeme očekávat kreativitu. Úkol na této sociální síti zní: Zremixujte soutěžní video a ve své části natočte, jak moc se těšíte právě na tento nejbarevnější festival v ČR. I zde budou 23. 6. 2023 vylosováni dva šťastní výherci.

Pokud se vám nepoštěstí ani na jedné sociální síti, nezoufejte, protože pro vás máme další tip! Sledujte naše speciální webové stránky superstage.slu.cz, kde 26. 6. 2023 spustíme další soutěž. Bude dvoukolová a v každém kole bude možné vstupenku vyhrát.
Pokud se ani v jednom kole na vás štěstěna neusměje, budete mít ještě šanci ve velkém finále kam postoupí všichni, kdo se zúčastní obou kol a zároveň správně odpoví na soutěžní otázky.

Velké finále, v němž čtyři výherci vyhrají vstupenku nejen pro sebe, ale i pro svůj vybraný doprovod, se uskuteční 11. 7. 2023.

Držíme vám palce a těšíme se na viděnou na SUper Stage Slezské univerzity na Colours!

Pravidla našich soutěží