Vyhrajte s vlastními fotografickými vzpomínkami na SU

• Radim Šlezingr
  • 14.06.2021
Je tady nový měsíc a s ním i nová soutěž k 30. výročí Slezské univerzity. V té předešlé jste hledali rozdíly na dvou námi zveřejněných fotkách z prostředí naší univerzity. V nově vyhlášené červnové soutěži ještě u fotografií zůstaneme, ale hlavními hrdiny tentokráte budete vy. Zapátrejte ve svém vlastním archivu po fotografiích z vašich nejen studentských let na Slezské univerzitě, ať už z dob počátků univerzity nebo doby nedávné. Když nám k zaslané fotce ještě prozradíte příběh, který se k ní váže, máte velkou šanci získat jeden z kousků limitované textilní kolekce značky Akari.

Autor: Daniel Martínek

Spousta z vás se v posledních dnech jistě fotí před svou alma mater po úspěšně zvládnuté státní závěrečné zkoušce nebo při ukončení ročníku. Selfíčka s kamarády a spolužáky jsou už tradičním zvykem pro uchování vzpomínek z vysokoškolského života. A my se v další soutěži tematicky od této činnosti příliš neodkloníme. Tentokráte vyhlašujeme soutěž s názvem „Fotografie s příběhem“, která startuje v pondělí 7. června. Princip a pravidla soutěže zveřejníme v pondělí zde na stránkách k 30 let SU. V období od 7. 6. do 22. 6. nám můžete zasílat na e-mailovou adresu uvedenou v pravidlech soutěže libovolnou fotografii z vlastního archivu, která má spojitost se Slezskou univerzitou nebo se studiem na Slezské univerzitě, spolu s příběhem, který se k fotografii váže. Obsah fotografií může být veselý, vtipný, nostalgický, ale i důstojný či vážný, musí však splňovat podmínky pravidel soutěže.

Z došlých fotografií poté vylosujeme tři výherce a budoucí majitele jednoho kousku z limitované textilní kolekce 30 let Slezské univerzity. Zda si výherci vyberou mikinu, šaty, nebo tričko, už bude na jejich vůli a výběru. Jak jednotlivé kousky sluší výhercům předešlých soutěží, můžete zjistit v naší Galerii výherců.

Těšíme se na vaše fotografické vzpomínky, které se vážou právě k naší Slezské univerzitě.