Máte rádi kvízy či hádanky? Pokud ano, jste tady správně! Připravili jsme pro vás zajímavé soutěže, které vás budou provázet celým letošním rokem. Získat v nich můžete textilní kousky z limitované autorské kolekce 30 let SU značky Akari.


7. soutěž – NAJDI ROZDÍL 2

Od 13. září vyhlašujeme další, v pořadí již sedmou soutěž, k letošnímu výročí 30 let vzniku naší univerzity a to s názvem Najdi rozdíl 2. Tentokrát v této soutěži bude hrát hlavní roli váš až skoro detektivní postřeh. Principem je odhalit všech sedm rozdílů mezi uveřejněnými dvěma obrázky (vlevo originál, vpravo upravená verze) a poslat nám do určeného termínu na mail supr@slu.cz výsledek zaznačený na obrázcích zakroužkováním v naskenované nebo digitální podobě (viz pravidla soutěže uvedená níže). K fotce můžeme prozradit, že je datována k roku 1996 a jedná se o momentku z tehdejšího Univerzitního klubu, do kterého zavítal (ne)zvaný návštěvník z řádu hrabaví.

Své odpovědi nám posílejte nejpozději do 21. září, kdy soutěž končí. Tři šťastní výherci se opět mohou radovat ze skvělých kousků limitované autorské kolekce oděvů značky Akari. Z té si mohou vybrat jednu výhru dle svých preferencí. Všechny kousky (trička, šaty a mikiny) jsou vyhotoveny jako unisex a v trendy velikostech oversize.

Výherci budou vybráni ze správně došlých odpovědí náhodným slosováním po ukončení soutěže a budou zveřejněni zde na stránce od 23. 9. 2021.

Přejeme hodně úspěchů s hledáním rozdílů.


Soutěžní obrázky „Najdi rozdíl 2“: