Kurz Psychoterapeutické minimum pro studenty

• Karin Martínková
  • 20.04.2022
Seminář poskytuje základní přehled o nejčastějších psychických poruchách v dospělém věku. Představuje jejich klinický obraz a informuje o funkčních terapeutických přístupech. Akcent je dán také na vnitřní prožívání člověka s psychickými problémy tak, aby mohl prostřednictvím terapeutických intervencí zvládat nároky vysokoškolského studia. Cílem tohoto kurzu je poskytnout studentům a studentkám teoretický rámec, který seznamuje s hranicemi mezi normou a patologií. Dále se účastníci seznámí s charakteristikami psychických poruch a možnostmi jejich terapeutické intervence. Kurz se uskuteční on-line formou dne 10.5.2022 od 15:30 hod. s lektorkou PhDr. Norou Gavendovou přes aplikaci MS Teams. Přihlášení účastníci obdrží e-mailem informace k připojení.

Přihlášení na kurz je možné od 19. 4. 2022 prostřednictvím tohoto linku