Psychoterapeutické minimum pro studenty vysokých škol

• Jiří Kubza
  • 10.02.2022
Cílem je poskytnout studentům a studentkám teoretický rámec, který seznamuje s hranicemi mezi normou a patologií. Studenti a studentky se seznámí s charakteristikami psychických poruch a možnostmi jejich terapeutické intervence. Seminář poskytuje základní přehled o nejčastějších psychických poruchách v dospělém věku. Představuje jejich klinický obraz a informuje o funkčních terapeutických přístupech. Akcent je dán také na vnitřní prožívání člověka s psychickými problémy tak, aby mohl prostřednictvím terapeutických intervencí zvládat nároky vysokoškolského studia. Kurz proběhne on-line formou dne 15.3.2022(úterý) od 15:30 hod. s lektorkou PhDr. Norou Gavendovou přes aplikaci MS Teams. Přihlášení účastníci obdrží e-mailem informace k připojení.
Na kurz je možné se přihlásit od 23. 2. 2022 zde.