Sebevědomí, sebemotivace, sebekoučování

• Jiří Kubza
  • 10.02.2022
Na kurzu se budou studenti a studentky zamýšlet na sebou, nad svými vlastnostmi, schopnostmi, dovednostmi, znalostmi, hodnotami, prioritami, motivací. Nad tím, co v životě chtějí a kam směřují. K mapování budou pod vedením lektorky používat různá cvičení a testy a vše si budou zapisovat do jednotící struktury tzv. Stromu sebedůvěry. Kurz je přínosem v oblasti budování vlastního sebevědomí, sebemotivace a sebekoučování u studentů a studentek, a to nejen v průběhu studia, znalosti z kurzu využijí i po úspěšném ukončení vysokoškolského studia jako absolventi. Na kurz si připravte klidné místo pro přemýšlení nad sebou, velký papír (nejlépe A3), pastelky. Kurz se bude konat online formou přes aplikaci ZOOM dne 14.3.2022 od 15:00 hod. s lektorkou PhDr. Sylvií Navarovou. Přihlášení účastníci obdrží link k připojení.
Studenti se na kurz mohou přihlásit od 22. 2. 2022 zde.