Nabídka kurzu Relaxační techniky v prevenci studijní neúspěšnosti

• Jiří Kubza
  • 27.01.2022
Relaxace vplývá na pevnější duševní i tělesné zdraví, lepší studijní výsledky, pracovní výkonnost, člověk se lépe soustředí, méně se unaví a bývá v životě spokojenější. Relaxace znamená tělesné a psychické uvolnění. Prostřednictvím relaxačních technik uvolňujeme svalové napětí a současně dochází také k uvolnění psychického napětí. Dlouhodobé a nadměrné napětí mívá zdravotní důsledky, časté jsou žaludeční vředy, zvýšení krevního tlaku, častější výskyt migrén, s dopadem na horší studijní a pracovní výsledky. Studenti a studentky se na kurzu naučí vhodným způsobům relaxace, zklidnění a uvolnění, které jim pomohou eliminovat stres před zkouškou a dosahovat lepší studijní výsledky. Kurz proběhne dne 21. 2. 2022 (pondělí) s lektorkou PhDr. Sylvií Navarovou, od 15:00 hod. on-line formou přes aplikaci ZOOM, účastníci obdrží link s odkazem k přihlášení. Na kurz je možné se přihlásit od 1. 2. 2022.
Nový obrázek