Registrace do 3E mistrovství spuštěny

• Kamil Matula
  • 14.02.2023
Esportovní studentská asociace spustila registrace do 3E akademických mistroství (letní semestr). Registruj svůj tým do jednoho ze známých titulů a reprezentuj univerzitu.
Registrace 3E akademické mistrovství

ESA spustila registrace do očekávaného 3E akademického mistrovství. Letní část studentské esportovní události se jako obvykle odehraje ve hrách CS:GO, LoL a Hearthstone. Reprezentuj nás v&této tradiční soutěži. Pokud budeš se svým týmem úspěšný, kromě cen tě čeká také pěkné stipendium za reprezentaci univerzity. Věříme, že radost udělá i sportovní duch, bojovnost a možnost se ukázat.

Prosíme týmy, které budou reprezentovat Slezskou univerzitu, aby při registraci před název týmu zadali Esport SU.

Registrace je spuštěná do konce února, takže si se skládáním týmu pospěš. Pokud bys nemohl najít spoluhráče, pomůžeme ti na našem Discordu Esport SU, v chatu Hledám spoluhráče.

Registrace do jednotlivých titulů zde: