STARS EU má za sebou náš interní Kick-off meeting

• Karin Martínková
  • 12.01.2024
Ve čtvrtek 11. 1. 2024 proběhl zahajující STARS EU kick-off meeting, na kterém se sešli členové Slezské univerzity a potenciální zájemci o zapojení se do aliance. Účastníci byli vřele přivítáni prorektorem pro vědu a zahraniční styky prof. Danielem Stavárkem, jenž je také provázel celým programem setkání.

Text: Mgr. Barbora Hamplová

Byly představeny jednotlivé work packages, jejich garanti a zastupitelé úkolů. Představitelé prezentovali již dosažené výsledky v určitých oblastech výzkumu a sdíleli další důležité kroky pro splnění stanovených cílů.

STARS EU představuje pro Slezskou univerzitu možnost zapojit se do projektů a výzkumů aliance, a to nejen pro zaměstnance, ale i pro studenty, jež se také aktivně podílí na spolupráci. Interní komunikace tudíž patří mezi klíčové aspekty úspěšné realizace naší společné vize.