Novinky protiepidemických opatření na SU!

• Jiří Kubza
  • 14.11.2021
Přinášíme vám novinky, aktuální i nemněnné informace týkající se preventivních opatření proti šíření koronaviru na Slezské univerzitě v Opavě, které nabývají platnosti 15. listopadu 2021. Přehledně se vše podstatné dozvíte prostřednictvím tabulky na speciální koronavirové stránce na webu Slezské univerzity na níže uvedeném odkazu.

TABULKA OPATŘENÍ (po rozkliknutí odkazu naleznete níže)

Zároveň se k celé situaci kolem výuky na Slezské univerzitě vyjádřil rektor doc. Ing. Pavel Tuleja, Ph.D., který byl hostem Studia 6 na České televizi. Kolik je momentálně nakažených studentů a pracovníků na SU? A jak reálný je přechod na online výuku? Více se dozvíte v rozhovoru v čase 38:11.

Rektor SU Pavel Tuleja byl hostem Studia 6 na ČT (Zdroj: ivysilani.cz) Rektor SU Pavel Tuleja byl hostem Studia 6 na ČT (Zdroj: ivysilani.cz)