Vítáme Vás na stránkách Oddělení zahraničních styků, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, Slezské univerzity v Opavě.

Jsme přesvědčeni, že intenzivní mezinárodní spolupráce a výborné kontakty s mezinárodními partnery jsou nezbytností pro každou moderní univerzitu. Proto jsme odhodláni vytvářet a nabízet studentům i akademickým pracovníkům různé možnosti k získání zajímavých a obohacujících mezinárodních zkušeností. Podpisem memoranda v roce 2022 se Slezská univerzita stala součástí aliance univerzit STARS EU. V roce 2023 aliance získala prestižní statut Evropské univerzity. Všechny aktuality týkající se aliance STARS EU naleznete zde.

Nedílnou součástí práce našeho oddělení je vytváření podmínek pro pobyty našich studentů v zahraničí ve formě studia, praxe nebo absolventské stáže. Pobyty je možné realizovat u našich zahraničních partnerů na celém světě. Inspirujte se příběhy úspěšných absolventů, kteří neváhali a nabízenou možnost v době svého studia na Obchodně podnikatelské fakultě využili. Aktuální konkurzy naleznete zde. Zdá se Vám to jako zásadní krok, na který se necítíte? Vyzkoušejte si interakci se zahraničními studenty v našem Buddy programu a rozviňte si své komunikační schopnosti v cizím jazyce. 

Všichni pracovníci Oddělení zahraničních styků jsou připraveni pomoci Vám při výběru a organizaci zahraničního pobytu tak, aby to pozitivně ovlivnilo Váš osobní i profesní rozvoj. V případě dotazů nás proto neváhejte kontaktovat.


Aktuality

21. mezinárodní studentský seminář opět virtuálně na Opéefce Ilustrační obrázek: 21. mezinárodní studentský seminář opět virtuálně na Opéefce
 4371
28. 11.
21. mezinárodní studentský seminář opět virtuálně na Opéefce
Největší veletrh práce pro expaty a anglicky-mluvící zájemce v ČR "Jobspin Job and Relocation Fair" Ilustrační obrázek: Největší veletrh práce pro expaty a anglicky-mluvící zájemce v ČR "Jobspin Job and Relocation Fair"
 9304
08. 11.
Největší veletrh práce pro expaty a anglicky-mluvící zájemce v ČR "Jobspin Job and Relocation Fair"
Uzávěrky Fulbright programů Ilustrační obrázek: Uzávěrky Fulbright programů
 21
01. 11.
Uzávěrky Fulbright programů
Všechny aktuality