Vítáme Vás na stránkách Oddělení zahraničních styků, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, Slezské univerzity v Opavě.

Jsme přesvědčeni, že intenzivní mezinárodní spolupráce a výborné kontakty s mezinárodními partnery jsou nezbytností pro každou moderní univerzitu. Proto jsme odhodláni vytvářet a nabízet studentům i akademickým pracovníkům různé možnosti k získání zajímavých a obohacujících mezinárodních zkušeností. Podpisem memoranda v roce 2022 se Slezská univerzita stala součástí aliance univerzit STARS EU. V roce 2023 aliance získala prestižní statut Evropské univerzity. Všechny aktuality týkající se aliance STARS EU naleznete zde.

Nedílnou součástí práce našeho oddělení je vytváření podmínek pro pobyty našich studentů v zahraničí ve formě studia, praxe nebo absolventské stáže. Pobyty je možné realizovat u našich zahraničních partnerů na celém světě. Inspirujte se příběhy úspěšných absolventů, kteří neváhali a nabízenou možnost v době svého studia na Obchodně podnikatelské fakultě využili. Aktuální konkurzy naleznete zde. Zdá se Vám to jako zásadní krok, na který se necítíte? Vyzkoušejte si interakci se zahraničními studenty v našem Buddy programu a rozviňte si své komunikační schopnosti v cizím jazyce. 

Všichni pracovníci Oddělení zahraničních styků jsou připraveni pomoci Vám při výběru a organizaci zahraničního pobytu tak, aby to pozitivně ovlivnilo Váš osobní i profesní rozvoj. V případě dotazů nás proto neváhejte kontaktovat.


Aktuality

STARS EU TIG Seminar: Digital Transformation Ilustrační obrázek: STARS EU TIG Seminar: Digital Transformation
 14
05. 09.
STARS EU TIG Seminar: Digital Transformation
STARS EU získala finanční podporu a statut “Evropské univerzity” Ilustrační obrázek: STARS EU získala finanční podporu a statut “Evropské univerzity”
 1081
07. 07.
STARS EU získala finanční podporu a statut “Evropské univerzity”
Prohlídka pivovaru Radegast: Kulturní a chuťový zážitek pro zahraniční studenty Ilustrační obrázek: Prohlídka pivovaru Radegast: Kulturní a chuťový zážitek pro zahraniční studenty
 1135
22. 06.
Prohlídka pivovaru Radegast: Kulturní a chuťový zážitek pro zahraniční studenty
Všechny aktuality