Vítáme Vás na stránkách Oddělení zahraničních styků, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, Slezské univerzity v Opavě.

Jsme přesvědčeni, že intenzivní mezinárodní spolupráce a výborné kontakty s mezinárodními partnery jsou nezbytností pro každou moderní univerzitu. Proto jsme odhodláni vytvářet a nabízet studentům i akademickým pracovníkům různé možnosti k získání zajímavých a obohacujících mezinárodních zkušeností.

Nedílnou součástí práce našeho oddělení je vytváření podmínek pro pobyty našich studentů v zahraničí ve formě studia, praxe nebo absolventské stáže. Pobyty je možné realizovat u našich zahraničních partnerů na celém světě. Inspirujte se příběhy úspěšných absolventů, kteří neváhali a nabízenou možnost v době svého studia na Obchodně podnikatelské fakultě využili. Aktuální konkurzy naleznete zde. Zdá se Vám to jako zásadní krok, na který se necítíte? Vyzkoušejte si interakci se zahraničními studenty v našem Buddy programu a rozviňte si své komunikační schopnosti v cizím jazyce. 

Všichni pracovníci Oddělení zahraničních styků jsou připraveni pomoci Vám při výběru a organizaci zahraničního pobytu tak, aby to pozitivně ovlivnilo Váš osobní i profesní rozvoj. V případě dotazů nás proto neváhejte kontaktovat.


Aktuality

Virtual International Summer School in Bremen Ilustrační obrázek: Virtual International Summer School in Bremen
 21
14.03
Virtual International Summer School in Bremen
Erasmus+ BIP: spolupráce v mezinárodním týmu s týdenní mobilitou v Portugalsku Ilustrační obrázek: Erasmus+ BIP: spolupráce v mezinárodním týmu s týdenní mobilitou v Portugalsku
 122
07.03
Erasmus+ BIP: spolupráce v mezinárodním týmu s týdenní mobilitou v Portugalsku
Studuj v zahraničí. Jeď na Erasmus! Ilustrační obrázek: Studuj v zahraničí. Jeď na Erasmus!
 467
06.03
Studuj v zahraničí. Jeď na Erasmus!
Všechny aktuality