• Olha Hodunova
  • 20.03.2024
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

STARS EU Alliance představuje Nova, oficiální čtvrtletní newsletter!

STARS EU Alliance uvádí Newsletter: Nova! Připojte se a buďte informováni o nejnovějším pokroku v rámci aliance.
  • Olha Hodunova
  • 07.03.2024

Studium na Tchaj-wanu

V životě jsem zažil pár okamžiků, kdy jsem měl skutečnou radost. Úspěšná maturita, státnice nebo když jsem se dozvěděl, že jsem byl přijat ke studiu na Tchaj-wanu. Už tehdy jsem věděl, že to bude skvělý semestr, ale nebyl jsem si jistý, co mě na ostrově v Jihočínském moři čeká. Mé znalosti o Tchaj-wanu pocházely v poslední době především z internetové stránky Seznam.cz a i přesto, že jsem již Asii v minulosti navštívil, musel jsem se připravit na to, že nyní to bude opět něco úplně jiného.
  • 06.03.2024
  • Staženo dne 19.03.2024

Studuj v zahraničí. Jeď na Erasmus!

Oddělení zahraničních styků vypisuje výběrové řízení studijní zahraniční pobyty na nový akademický rok 2024/2025.
  • 26.02.2024

Erasmus pro mladé podnikatele

Máte podnikatelský záměr nebo jste se rozhodl/a založit vlastní podnik? Ale říkáte si... bude to fungovat? Program Erasmus pro mladé podnikatele je pro Vás!
  • 16.02.2024
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Welcome days odstartovaly začátek semestru

Před začátkem každého semestru se na fakultě konají pro nové zahraniční studenty tzv. Welcome Days (WD), které tradičně odstartují seznamování, poznávání nových lidí a prostředí, a především také zábavu pro naše nově příchozí studenty.
  • 15.02.2024
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Erasmus+ BIP: spolupráce v mezinárodním týmu s týdenní mobilitou v zahraničí

Ve spolupráci se skupinou zahraničních univerzit sdružených v alianci STARS EU (The Strategic Alliance for Regional Transition) nabízíme program, ve kterém studenti v mezinárodních týmech řeší zadání firem a organizací z různých zemí EU. V letním semestru nabízíme dva "BIPy" zaměřené na cirkulární bioekonomiku a inovace. Využij příležitosti vyzkoušet si mezinárodní spolupráci, zlepšit si angličtinu, získat cennou zkušenost a 6 kreditů k tomu!
  • 06.02.2024

Accounting Speaker Series by the Saint Martin's University

V rámci nově navázané spolupráce s americkou School of Business, Saint Martin's University zveme všechny zájemce z řad studentů a zaměstnanců na únorové "Speaker Series" zaměřené na kariéru v účetnictví. Níže odkaz na Zoom meeting. Schůzky se konají v čase 19:00-20:00 (GMT-8), tj. 4:00-5:00 SEČ (GMT+1).
  • 29.01.2024

Letní školy na Hanze University v Nizozemsku

Hanze University of Applied Sciences, naše partnerská univerzita v rámci aliance STARS EU, pořádá letní školu ve dnech 27. května - 14. června 2024. Každoročně se tohoto třítýdenního intenzivního kurzu účastní přibližně 80 studentů z několika zemí. Uzávěrka přihlášek: 1. dubna 2024.
  • 28.01.2024
  • Staženo dne 02.02.2024

Poznej zahraniční studenty, staň se Buddym!

Oddělení zahraničních styků hledá na letní semestr nové posily do buddy teamu. Máš chuť poznat zahraniční studenty osobně, získat za to 3 kredity a ještě mimořádné stipendium? Staň se buddym a užij si spoustu zábavy!
  • 25.01.2024

SU OPF je součástí nového projektu "INNlocal" v rámci aliance STARS EU

Slezská univerzita v Opavě, portugalský Polytechnic Institute of Bragança a německá Bremen University of Applied Sciences jsou společně s National Institute of Administration a FEFAL Foundation partnery projektu INNlocal, jehož zahájení se uskutečnilo v prosinci 2023 v potugalské Mirandele.