Aplikace Broaddy – study abroad buddy

Broaddy

Registrace do programu probíhá vždy před začátkem nového semestru, kdy se noví studenti registrují prostřednictvím webové aplikace Broaddy. Poté proběhne prvotní info schůzka, na které je buddy zaškolen a seznámí se s harmonogramem semestru.

Aplikace páruje badíky s přijíždějícími zahraničními studenty na základě společných zájmů. A volba je zcela na tobě, zdali si vybereš raději studenta nebo studentku, Francouzsku či Inda, jestli chceš vzít svého parťáka na metalový festival či raději zavítáš na koncert vážné hudby. Registrací na odkazu níže si vytvoříš profil a vybereš si zahraničního studenta/y. Pokud nabídka zahraničních studentů nebude široká, nelekni se a vyčkej. Studenti se registrují postupně a často na poslední chvíli. Pro ochranu soukromí uživatelů jsou kontaktní informace odhaleny až poté, co si studenta vybereš a staneš se jeho buddym. 

Přijímáš výzvu? Staň se buddym!

Kontakty

Buddy program na OPF koordinuje Oddělení zahraničních styků. Máš další otázky nebo náměty? Neváhej kontaktovat zahraniční koordinátorky Verču Matkovou nebo Verču Novotnou.

Ze života zahraničních studentů