Studenti, děkujeme!

• Daniel Martínek
  • 24.06.2020
Pandemie koronaviru nás na jaře letošního roku zasáhla nečekaně a dotkla se každého z nás. V některých částech světa boje proti této nemoci stále probíhají a k tomu netušíme, co nás čeká s příchodem podzimu. Museli jsme se tak přizpůsobit novým, nečekaným podmínkám, nejen ve svém osobním životě, ale i ve studijních povinnostech. Česká republika byla ve svém přístupu k pandemii dávána ostatním státům za vzor. A to nejen díky zodpovědnému přístupu k „rouškování“, ale především domácí iniciativě v jejich šití a bezplatnému rozdávání potřebným i plošným přijatým hygienickým opatřením (mytí rukou, užívání desinfekcí, povinný společenský odstup apod.). O to více nás těší osobní angažovanost našich studentů v boji proti nemoci covid-19, jejich zápal a občanská uvědomělost. Jako svědectví vám přinášíme děkovný dopis vedení AGEL a.s. Děkujeme všem, kteří se do boje zapojili. Jsme na vás hrdi!

Děkovný dopis společnosti AGEL: