Sledujte prezentaci Slezské univerzity na Gaudeamus online!

• Radim Šlezingr
  • 27.11.2020
Podzimní akci Gaudeamus Roadshow Česko 2020, která měla nahradit tradiční podzimní veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus na výstavišti Veletrhy Brno, pořadatelé kvůli koronaviru zrušili. My jsme ale nezaháleli a připravili pro vás náhradní řešení! Zhlédněte živý stream přednášky o SU v rámci Gaudeamus online. Dozvíte se o Slezské univerzitě spoustu zajímavých informací!

Autor: Radim Šlezingr

V poutavé prezentaci, která je výsledkem práce celého oddělení komunikace a jež je určena hlavně maturantům, představí náš kolega z oddělení komunikace a absolvent Slezské univerzity Jakub Plaskura svou alma mater a studijní možnosti na ní, včetně jejích fakult a ústavů, volnočasových aktivit pro studenty a spoustu dalších zajímavostí. Těšit se můžete například na sekci nazvanou Namixuj si svůj obor nebo na prohlídku Síně slávy absolventského portálu. Okrajově představí i obě města, ve kterých má Slezská univerzita své fakulty a ústavy – Opavu a Karvinou. Prezentaci můžete zhlédnout na tomto odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=nkduRz1vVwg

Připravili jsme improvizované studio, ze kterého budeme Slezskou univerzitu na Gaudeamus online prezentovat. (foto: Karin Martínková) Připravili jsme improvizované studio, ze kterého budeme Slezskou univerzitu na Gaudeamus online prezentovat. (foto: Karin Martínková)
Nový obrázek