Matematická pohotovost už zase ordinuje také offline

• Radim Šlezingr
  • 19.05.2020
Každé úterý a čtvrtek od 14h do 18h se opět otevírají brány Matematické pohotovosti i v „offline“ režimu. Kvůli koronaviru se v posledních týdnech mohli žáci a studenti spoléhat na pomoc Matematické pohotovosti jen online prostřednictvím služby DUO. Jde do tuhého, uzavírání známek a maturity se blíží, takže nebylo nač čekat. Matematická péče proto sílí. Teď už Matematická pohotovost ordinuje online i offline. Přednost budou dostávat návštěvníci, kteří se přímo fyzicky dostaví do opavského centra Brain fitness na Beethovenově 2, kde Matematická pohotovost sídlí.
Autor: Jakub Plaskura – studentská redakce Slezské univerzity

CO JE TO MATEMATICKÁ POHOTOVOST?

Jde o unikátní projekt Matematického ústavu v Opavě Slezské univerzity, který pomáhá žákům a studentům různých škol a oborů, kteří si nevědí rady s domácím úkolem a tápou v přípravě na test.

JAK MATEMATICKÁ POHOTOVOST POMÁHÁ?

Je to jednoduché. Přijdeš na výše uvedenou adresu se svým matematickým problémem v době, kdy pohotovost ordinuje. Formou individuální konzultace se studentem Matematického ústavu se doberete jádra pudla.

KOLIK TO STOJÍ?

Nic! Matematická pohotovost je pro tebe zcela zdarma, takže kasičku rozbíjet nemusíš.