Videozáznam ze slavnostní inaugurace nyní na Youtube!

  • Lenka Kendeová
  • 18.09.2023
Dne 12. září 2023 celostátní televize Noe odvysílala v premiéře, a následně i ve dvou reprízách, videozáznam ze slavnostní inaugurace, která se uskutečnila 16. května 2023 ve velkolepém prostoru kostela sv. Václava. Tato výjimečná událost zahrnovala také koncert skupiny Nerez s Lucií Šoralovou. Videozáznam z této ojedinělé akce je již k zhlédnutí na našem YouTube kanále!
Na slavnostní inaugurační ceremonii představili své sliby rektor doc. Tomáš Gongol, děkanka Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě prof. Irena Korbelářová (již podruhé zvolená do této funkce) a nově zvolený děkan Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné doc. Roman Šperka.


Pokud si chcete znovu užít jedinečnou atmosféru tohoto významného dne a zároveň si poslechnout podnětný rozhovor s naším rektorem, a nestihli jste videozáznam v jeho premiéře či reprízách, můžete si ho nyní pustit na našem YouTube kanále.

Na videozáznamu se podíleli naši talentovaní studenti a pedagogové ze studijního programu Multimediální techniky pod vedením Mgr. Jana Mudry.