Záznam naší slavnostní inaugurace odvysílá celostátní TV

  • Lenka Kendeová
  • 11.09.2023
Dne 16. května 2023 se v prostorech monumentálního kostela sv. Václava v Opavě uskutečnila slavnostní inaugurace rektora, děkanky Filozoficko-přírodovědecké fakulty a děkana Obchodně podnikatelské fakulty naší univerzity. V rámci výjimečného programu této události se konal také koncert skupiny Nerez s Lucií Šoralovou. Protože jsme celou akci natáčeli, máte nyní jedinečnou příležitost zhlédnout tuto událost ve vysílání celostátní televize!
Slavnostní inaugurační slib složil rektor doc. Tomáš Gongol společně s již podruhé zvolenou děkankou Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě prof. Irenou Korbelářovou a nově zvoleným děkanem Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné doc. Romanem Šperkou. 

Záznam slavnostní inaugurace je svědectvím o naší silné komunitě a o tom, co dokážeme společně dosáhnout.

 

Pokud jste se slavnostního dne nemohli zúčastnit, nebo byste si rádi zopakovali jedinečnou atmosféru této nejvýznamnější události první poloviny roku, máte nyní skvělou příležitost.

Připojte se k sledování premiéry videozáznamu! Premiéra má vysílání naplánováno na 12. září od 21:10 a v následujících dvou dnech bude možno zhlédnout videozáznam v repríze. Těšit se můžete na klíčové momenty této slavnostní události i následný koncert hudební skupiny Nerez s Lucií Šoralovou.

 

Byli to právě naši studenti a pedagogové ze studijního programu Multimediální techniky pod vedením Mgr. Jana Mudry, kdo připravil videozáznam, který budete mít možnost zhlédnout v premiéře na TV Noe již 12. září! Bude také vysílán ve dvou reprízách, a to 13. září od 21:10 na TV Noe+ a 14. září od 13:02 znovu na TV Noe. Jako malou ochutnávku nabízíme ke zhlédnutí naši fotogalerii nebo krátké aftermovie.