Middle of the Sandwich se opět hlásí o pozornost!

• Lenka Kendeová
  • 29.05.2023
Kapela Middle of the Sandwich se stává hudebním pojmem, který se šíří stále rychleji. Snad jste o nich již také slyšeli, nebo je dokonce viděli hrát naživo, a to buď při účinkování na Rec. Stage v rámci Colours of Ostrava nebo u nás na domácí půdě v rámci akce Studenti proti válce nebo nedávno na Opavském majálesu. Připomeňme si tedy jen, že se jedná o skupinu, kterou z převážné části tvoří studenti naší univerzity. Kluci jsou ve své hudební kariéře velmi aktivní a jak se ukazuje, mají toho opravdu hodně co nabídnout.

Úspěšná byla i premiéra jejich prvního klipu, který vypustili do světa zhruba před měsícem. Tento klip na jejich YouTubovém kanále přesahuje hranici 130 000 zhlédnutí! A nejen to, kapela také získala díky diváckým hlasům postup do finále soutěže rádia Haná Objev roku, ve které skvělým koncertem zvítězili! Nyní je tedy jisté, že jejich první singl Už bys vážně měla jít, uslyšíme od teď i v rádiích.

Kromě toho se "Sendviči" chystají vydat svůj další videoklip, na kterém opět spolupracovali se studenty studijních programů Multimediální techniky a Audiovizuální tvorba. Na svém instagramovém účtu už představili hlavního aktéra nového klipu. Jedná se o známého českého kuchaře Jirku Babicu a my věříme, že se bude opět jednat o nezapomenutelnou podívanou. Babica za účelem natáčení, které se uskutečnilo v prostorách naší univerzity, poprvé navštívil Opavu a užil si společně s kapelou, studenty a absolventy

Slezské univerzity dva pestré natáčecí dny.

Nový videoklip kluci vydali v neděli 28. 5. 2023, takže si ho rozhodně nezapomeňte přehrát!

Členové kapely a štábu při natáčení s Jiřím Babicou Členové kapely a štábu při natáčení s Jiřím Babicou

Začátkem června se můžete těšit na třetí single z připravované desky Zvuky a vůně, který se natáčel pod taktovkou jedné z největších (nejen) videoklipových produkcí v ČR – BEZESTRACHU.

A co říct závěrem po takovém výčtu úspěchů?
Snad to, že už teď můžeme prozradit, že část skupiny budete moci vidět na SUper Stage Slezské univerzity v rámci fóra Meltingpot na Colours of Ostrava. Avšak jakou formou, to se nechte překvapit! Určitě vám dáme ještě vědět!

My kapele i nadále držíme palce a rádi je na jejich cestě budeme i nadále podporovat, protože je pro nás důležité, že naše univerzita dokáže být místem, které nejen podporuje vzdělání a vědu, ale rozvíjí také individuální talenty.