Tradiční Dialog s rektorem je tady! Pojď s námi na kus řeči s hlavou SU

• Jakub Plaskura
  • 31.03.2022
Příležitost se neformálně setkat a pohovořit si s nejvyšším představitelem vysoké školy u dobrého moku, to není všude kolem nás samozřejmostí. Na Slezské univerzitě se však jedná o tradiční událost. Dialog s rektorem se v letošním roce uskuteční již popáté a představuje tradici, která se těší velké oblibě. Studenti kteréhokoliv oboru mohou společně s rektorem doc. Ing. Pavlem Tulejou, Ph.D., sdílet nejen témata, která je tíží, ale i ta, ze kterých mají v souvislosti s děním na univerzitě radost. Akce je určena studentům Slezské univerzity.

Autor: Denisa Palionová – studentská redakce Slezské univerzity

Budovat přátelskou atmosféru a mluvit o problémech otevřeně, to jsou důležité pilíře, které pomáhají univerzitě v dalším rozvoji. Pan rektor rád studentům naslouchá a jejich názory jsou pro něj hodnotné. Právě neformální nálada a neutrální místo jsou aspekty, které napomáhají studentům zbavit se ostychu. Věříme tak, že i při tomto Dialogu s rektorem dojde na zajímavou debatu.

Kdy a kde se společné setkání uskuteční? Dne 5. dubna 2022 v 17 hodin poprvé v prostorách Uni Space Lab (jedná se o místo, kde dříve v suterénu rektorátu bývala tzv. Arma). A pokud jsi na SU nový a nevíš jistě, kde rektorát najdeš, napovíme ti adresou Na Rybníčku 626/1. Na této adrese sídlí také Matematický ústav. Zapište si tento termín do svých diářů a určitě se neváhejte této akce zúčastnit. Srdečně zveme!