Známé osobnosti přejí Slezské univerzitě k 30. narozeninám

• Jakub Plaskura
  • 13.12.2021
Letošní rok je pro Slezskou univerzitu výjimečný! Slaví totiž třicáté narozeniny. A jaká by to by byla oslava, kdyby chyběly gratulace… Proto během letošního roku přinášíme přání známých osobností veřejného života, které naší alma mater k jejímu jubileu pogratulovaly. Tentokráte půjde o Jana Wolfa, který je spjat zejména se statutárním městem Karviná coby primátor. "Slezské univerzitě přeji mnoho spokojených studentů a pedagogy, které jejich práce baví." Uvedl exkluzivně pro náš web.

Autor: Jakub Plaskura

Jan Wolf se narodil v Karviné. Je absolventem Ekonomické fakulty Vysoké školy Báňské – Technické univerzity Ostrava. Karviná je neodmyslitelně spjatá s jeho životem i kariérou, kterou započal v bankovním sektoru, vypracoval se až na post ředitele karvinské pobočky České pojišťovny. Úspěchy slaví i v politice, jedenáct let působil na postu náměstka primátora a od roku 2018 působí na pozici primátora města Karviné.

Celé přání Jana Wolfa si můžete přečíst ZDE. Přání všech vybraných osobností postupně zveřejňujeme během celého roku na tomto odkazu a jsou mimo jiné součástí speciální webové stránky k 30 letům existence Slezské univerzity.