Fadee komunitní turnaj Slezské univerzity ve hře CS:GO

• Kamil Matula
  • 17.05.2021
Dlouho očekávaný turnaj Slezské univerzity v Opavě ve hře Counter Strike: Global Offensive je tady. Přihlaš svůj pětičlenný tým a hraj v našem komunitním turnaji o mystery boxy z Fadee a další ceny, např. od společnosti RedBull. Vítěz bere vše, staň se vítězem...

Průběh turnaje

Fadee komunitní turnaj Slezské univerzity ve hře CS:GO proběhne v sobotu 5. června 2021. Bude vysílán živě na Twitch kanále AstrasEsport a budou jím provázet zkušení komentátoři z organizace Astras Esport, která se snaží prosadit na česko-slovenské esportové scéně a pomáhat začínajícím hráčům. Za zajištění streamu velice děkujeme a těšíme se na super zážitek.

Sleduj zápasy živě

Registrace do turnaje

Zaregistruj svůj tým do historicky prvního Fadee komunitního turnaje Slezské univerzity ve videohře CS:GO. V režimu 5v5 můžeš hrát o mystery boxy z e-shopu Fadee, ale i o další super ceny, např. od společnosti RedBull. Vítěz bere vše, tak buď v prvním vítězném týmu na Slezské univerzitě v Opavě.

Turnaj již proběhl a není možné se tedy registrovat.

Hledám spoluhráče

Chceš se přihlásit do turnaje, ale chybí ti spoluhráči k doplnění týmu? Připoj se na náš Discord Esport SLU, napiš do chatu Hledám spoluhráče a my ti už s hledáním pomůžeme.

Discord Esport SLU

Pravidla registrace a turnaje

Registrace: do 31. 5. 2021
Datum turnaje: 5. 6. 2021
Minimální počet týmů: 4
Maximální počet týmů: 16
Forma turnaje: bude upřesněna po uzavření registrací
Organizační tým: komunita Esport SLU; Andrej "pinacol" Piňák; Daniel "cajzbi" Zeisberger; Kamil "Matlick" Matula

Další pravidla

• Zapojit se může každý student, absolvent nebo zaměstnanec Slezské univerzity, který na univeriztě studoval/působil alespoň část akademického roku 2020/2021.
  • Každý tým mohou doplnit až dva studenti střední školy, většina týmu však musí být složena z hráčů Slezské univerzity.
  • Tým registruje kapitán v registračním formuláři, zároveň se musí přidat i na Discord Esport SLU, kde bude probíhat domlouvání zápasů i dalších organizačních záležitostí.
  • Při hře je zakázaná toxicita a vulgarismy; pokud k takové situaci dojde, soupeř může zaslat důkazní materiál na Discord organizátorům; po prvním varování následuje diskvalifikace týmu; v případě projevů rasismu nebo těžké toxicity bude tým diskvalifikován okamžitě bez varování.
  • Organizační tým si vyhrazuje požadovat předložení platného průkazu nebo potvrzení dokládající působení hráčů na Slezské univerzitě nebo střední škole.
  • V případě řešení sporů má poslední a rozhodující slovo organizátor turnaje.
  • Organizační tým si vyhrazuje právo na úpravu či změnu pravidel.
  • Účast v turnaji je dobrovolná a není vyžadováno žádné zápisné.
  • Registrací do turnaje souhlasí všichni členové registrovaných týmů s výše uvedenými pravidly.
  • Pravidla k formě hry budou přibývat.
Nový obrázek