Studentské týmy Business Gate Academy úspěšně zakončily semestr

• Lenka Přečková
  • 15.01.2024
Business Gate Academy právě zakončil další úspěšný semestr plný kreativity, analytického myšlení a propojení teoretických znalostí s praxí. Studenti se věnovali rozmanitým projektům, které byly zadány podnikateli, a jejich finální prezentace, které proběhly 10. ledna 2024, úspěšně zakončily celosemestrální práce. Nyní se aktivně domlouvají možnosti pro další spolupráce a praxe v oboru.

Autor: Ing. Veronika Goldmanová

Zadání jednotlivých projektů pro zimní semestr byla následující:

Dembo Power: Tým měl za úkol pro společnost DEMBO vytvořit funkční wireframe, který obsahuje všechny nezbytné analýzy a podklady pro nový web. Cílem bylo poskytnout komplexní základy pro tvorbu moderní a efektivní online platformy pro společnost DEMBO.

Včelí banka: Tým pracoval na tvorbě obsahu a kampaní pro vybrané sociální sítě.

Sluno: Tým měl za úkol vytvořit krátké video pro podporu náboru zaměstnanců a zvýšení dosahu inzerce. Výstupem projektu byl obsahový návrh videa (scénář) a doporučení pro jeho propagaci, oslovující vybranou cílovou skupinu.

Střelnice devítka:
Tým se zaměřil na pomoc firmě s růstem počtu sledujících a tvorbou obsahu pro Instagram a TikTok. Vytvořil mediální plán na půlrok, který bude klíčový pro zlepšení propagace firmy Střelnice na sociálních sítích.

Moow: Úkolem bylo vytvořit roční mediaplán pro sociální sítě Instagram a Facebook.

Woox: Tým pracoval na vymýšlení propagačních cest a možností pro zviditelnění společnosti Woox v Moravskoslezském kraji. Zaměřoval se na prezentaci společnosti v online i offline prostředí a hledání způsobů, jak zajistit, aby bylo WOXO v našem kraji dobře známé.

Aktuálně hledáme nové team leadery, kteří povedou týmy v nadcházejícím letním semestru. Pokud se chcete stát team leaderem/leaderkou, spolupracovat s podnikateli a spojovat teorii s praxí, zašlete motivační dopis a životopis na email goldmanova@opf.slu.cz. Termín výběrového řízení je 26. 1. 2024 v Edulabu.