• 15.10.2018

Daruj krev s OPéeFkou 2018

Daruj krev s OPéeFkou a staň se dobrovolným dárcem krve... Připoj se k nám a pojď s námi darovat krev. Náš cíl je získat nové dárce z řad studentů a zaměstnanců Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné.

Cyklus workshopů v BGčku

Směska skvělých řečníku a odborníků ve svém oboru se i tento semestr představí v BGčku. Nenech si ujít žádný z workshopů, který Tě zajímá

Volby kandidáta na funkci děkana Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné

Předseda Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné vyhlásil dne 26. září 2018 volby kandidáta na funkci děkana Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné.
  • David Jančar

Doplňovací volby do studentské komory AS SU v Opavě

Informace o doplňovacích volbách do studentské komory AS SU v Opavě, nově doplněn protokol o průběhu a výsledcích doplňovacích voleb.

• Dagmar Labudková
  • 09.10.2018

Startuje Cyklus zážitkových seminářů

Už ve středu startuje cyklus zážitkových seminářů pro studenty prezenčního i kombinovaného studia.
  • 09.10.2018

Pavel Tuleja představuje své programové prohlášení

KARVINÁ, OPAVA - V úterý 9. října 2018 svolal předseda Akademického senátu Slezské univerzity (AS SU) v Opavě Dr. Werner Bernatík veřejné zasedání AS SU. Jeho programem bylo přednesení programového prohlášení kandidáta na funkci rektor SU.
  • 06.10.2018

Havířovské desítky se rektor zúčastní i letos

HAVÍŘOV, OPAVA - Neopakovatelná atmosféra čeká návštěvníky obnovené tradice městských běhů v Havířově. Akce se aktivně zúčastní rektor Slezské univerzity doc. Pavel Tuleja, který zároveň zaštítil běžeckou kategorii pro středoškoláky. Letos se sportovně běžecká akce koná v neděli 14. října a nabízí celkem pět kategorií – hlavní závod na 10 km, na 5 km, štafetový běh, dětský a seniorský běh...
  • 04.10.2018

Rektor Slezské univerzity Pavel Tuleja shrnul uplynulý rok na univerzitě

Stěžejní projev u příležitosti Akademického dne Slezské univerzity v Opavě, který se konal ve středu 3. října 2018, přednesl rektor univerzity doc. Pavel Tuleja.
  • 03.10.2018
  • Staženo dne 09.10.2018

Rektor Pavel Tuleja vyhlásil rektorské volno

Při příležitosti představování kandidátů pro volbu kandidáta na funkci rektora Slezské univerzity v Opavě vyhlašuje rektor Slezské univerzity v Opavě v úterý 9. října 2018 REKTORSKÉ VOLNO.
  • 02.10.2018
  • Staženo dne 05.10.2018

Vstupenky na fotbal za SUper cenu

Díky partnerství mezi klubem a fakultou nyní nabízíme pro studenty a zaměstnance OPF vstupenky na nejbližší ligový a pohárový zápas za super zvýhodněnou cenu 40 Kč

Zapomněli jste jméno nebo heslo pro přihlášení?
Klikněte zde.