• 19.01.2022

Student Scientific Conference 2022

Studentská konference "Student Scientific Conference 2021" letos proběhne ONLINE 7. dubna 2022
  • 17.01.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Začátek spolupráce s mezinárodní aliancí univerzit ENGAGED

Dne 13. 1. 2022 jsme na OPF přivítali návštěvu z Hanze University of Applied Sciences z Nizozemí. Možnosti vzájemné spolupráce se Slezskou univerzitou, resp. OPF přijeli prodiskutovat Drs. Paul N. Ganzeboom – děkan internacionalizace a Dr. Diederich Bakker – proděkan pro internacionalizaci a profesor v oblasti mezinárodního obchodu.
  • Michal Stoklasa
  • 14.01.2022

Nové studijní programy Ekonomika a management na OPF

V listopadu 2021 obdržela naše fakulta rozhodnutí o akreditaci dalších studijních programů. Tentokrát se jednalo o nové studijní programy Ekonomika a management (EM) v bakalářském a navazujícím magisterském stupni a programy Economics and Management vyučované v obou stupních v anglickém jazyce.
  • Michal Stoklasa
  • 11.01.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

OPF získala akreditaci na unikátní finský vzdělávací koncept

OPF si může připsat další významný úspěch na cestě za vizí profesní fakulty se specifickými a zajímavými studijními programy. Získali jsme pětiletou akreditaci na studijní program Inovativní podnikání, který na půdu Slezské univerzity přináší původně finský vzdělávací koncept Team Academy®.
  • 11.01.2022
  • Staženo dne 15.01.2022

Czech Republic Alumni Survey

Dům zahraniční spolupráce realizuje výzkum mezi zahraničními absolventy v rámci národního programu Czech Republic Alumni.
  • 05.01.2022

Den otevřených dveří na OPéeFce

Zveme všechny zájemce na Den otevřených dveří Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, který proběhne virtuálně 25. ledna 2022.
  • 23.12.2021
  • Staženo dne 01.01.2022

Vánoční přáni děkana fakulty

Krásné Vánoce a šťastný nový rok
  • David Jančar
  • 22.12.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Projekty Institucionální podpory na dlouhodobý koncepční rozvoj výzkumné organizace SU OPF (IP)

Formulář pro podávání projektů IP.
  • Jakub Plaskura
  • 13.12.2021

Známé osobnosti přejí Slezské univerzitě k 30. narozeninám

Letošní rok je pro Slezskou univerzitu výjimečný! Slaví totiž třicáté narozeniny. A jaká by to by byla oslava, kdyby chyběly gratulace… Proto během letošního roku přinášíme přání známých osobností veřejného života, které naší alma mater k jejímu jubileu pogratulovaly. Tentokráte půjde o Jana Wolfa, který je spjat zejména se statutárním městem Karviná coby primátor. "Slezské univerzitě přeji mnoho spokojených studentů a pedagogy, které jejich práce baví." Uvedl exkluzivně pro náš web.
  • 29.11.2021
  • Staženo dne 15.12.2021

Děkanské volno

Děkan Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné vyhlašuje u příležitosti konání setkání zaměstnanců Obchodně podnikatelské fakulty ve středu 15. prosince 2021 od 13:00 hodin DĚKANSKÉ VOLNO