• 05.02.2019

Nový předmět - Základy vědeckého myšlení

Láká tě doktorské studium a nevíš, co od něj čekat? Zapiš si nový céčkový předmět OPF/NPZVM - Základy vědeckého myšlení. Více info v sylabu nebo piš na prazak@opf.slu.cz
  • David Jančar
  • 01.02.2019

Doplňovací volby do Akademického senátu SU OPF a Akademického senátu AS SU

VOLEBNÍ KOMISE AKADEMICKÉHO SENÁTU SU OPF stanovuje harmonogram a způsob podávání návrhu na kandidáta do doplňovacích voleb do Akademického senátu SU OPF a Akademického senátu AS SU
  • Dagmar Labudková
  • 29.01.2019

Letní jazykový kurz v Polsku

Vyhlašujeme dodatečné výběrové řízení na obsazení 3 stipendijních míst na letním jazykovém kurzu v Polsku.
  • 29.01.2019

Stipendium na University of Nebraska

Studentům nabízíme možnost studia na Univerzitě v Nebrasce. Přihlášky je možno podávat do 1.3.2019. Více informací na Oddělení zahraničních styků.
  • 22.01.2019
  • Staženo dne 31.01.2019

Výběrové řízení - operátor týmu Business Gate Academy

Byl jsi členem studentského týmu Business Gate Academy a chtěl bys mít na starosti vlastní tým v dalším semestru?
  • Martin Kůs
  • 21.01.2019

Slezská univerzita v Opavě spustila novou kampaň. Skutečné příběhy představí studium a život na univerzitě

Slezská univerzita v Opavě spustila novou komunikační kampaň postavenou na reálných příbězích svých studentů, absolventů, pedagogicko-vědeckých pracovníků i zaměstnanců. Univerzita chce jejím prostřednictvím uchazečům o studium zprostředkovat živější pohled na prostředí školy, která svou velikostí sice stojí ve stínu větších univerzit velkých měst, ovšem právě díky tomu nabízí svým studentům individuální přístup, komornější prostředí výuky s místy až rodinnou atmosférou i širší možnosti jejich účasti v nejrůznějších projektech – od vědeckých přes zájmové až po cestovatelské.
  • 18.01.2019
  • Staženo dne 31.01.2019

Projekt mezigenerační spolupráce Archa

Dnes proběhla prezentace Archy při mezinárodním projektu Triangle II "Multiplying the impact through cross-sectoral cooperation 2:0" pořádaného odborným partnerem oboru Sociání management Petrklíč help, z.s.
  • 15.01.2019
  • Staženo dne 15.02.2019

Registrace předmětů do letního semestru 2018/2019

Byl vydán Pokyn děkana č. 1/2019 Registrace předmětů do letního semestru akademického roku 2018/2019 pro studenty prezenční a kombinované formy studia bakalářských a navazujících magisterských studijních programů
  • Martin Kůs
  • 14.01.2019

Prezident jmenoval Pavla Tuleju rektorem Slezské univerzitě v Opavě

PRAHA, OPAVA - V pátek 11. ledna 2019 prezident České republiky Miloš Zeman oficiálně jmenoval do druhého funkčního období doc. Ing. Pavla Tuleju, Ph.D., dosavadního rektora Slezské univerzity v Opavě.
  • 09.01.2019

INTERNATIONAL WEEK

INTERNATIONAL WEEK of Silesian University in Opava, School of Business Administration in Karviná, Czechia. 8-12 April 2019