• 22.08.2019

Registrace na promoce

Po úspěšném složení "Státní závěrečné zkoušky" se nezapomeňte registraovat na promoce.
  • 14.08.2019

Ubytování na koleji

Všem studentům budoucích I. ročníků studia na SU OPF, kteří podali žádosti o ubytování na kolejích, byly vystaveny smlouvy o ubytování.
  • 20.07.2019
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Prvákoviny aneb seznam se se studiem

V prvním studijním týdnu pro Vás chystáme „Prvákoviny aneb seznam se se studiem u nás“. Od starších spolužáků dostanete řadu tipů, jak bez problémů zvládnout studium.
  • 17.07.2019

Studenti Business Gate Academy uspěli s úkolem

Studenti se poprali s těžkým produktem a vylepšili jeho výkonnost online. Firma Emos spol. s r. o. ocenila studenty a zpracovaný návrh řešení odkoupila za 21 950 Kč.
  • 15.07.2019

Modernizace Velkého sálu

Modernizace VS probíhá od července 2019 - březen 2020

Vyhodnocení nejlepších prací

Vyhodnocení nejlepších diplomových a bakalářských prací jarního termínu státních závěrečných zkoušek v AR 2018/2019
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Business Gate Solutions ani v posledním běhu nezklamalo!

Ve čtvrtek 20. 6. 2019 si v soutěži BG Solutions změřili síly studenti tří středních škol z Karvinska. Soutěž byla již po šesté organizována coworkingovým centrem Business Gate a to za podpory Nadace OKD, města Karviná a Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné. V rámci soutěže studentské týmy zpracovávali ochutnávku marketingové kampaně pro konkrétní firmu. V tomto kole se zadavatelského postu ujali Karvinské Gofry.

Nové čísla fakultních časopisů

Co se za poslední půlrok na fakultě stalo se dočteš právě těd...
  • Martin Kůs
  • 18.06.2019

Dnešní středoškolští géniové představili na Slezské univerzitě svoje dovednosti

OPAVA - Víkend plný vědomostí má za sebou naše malebná Opava. Ve dnech od 14. do 16. června se totiž do srdce Slezska sjely zhruba dvě stovky nadaných středoškoláků z celé České republiky, aby poměřili síly ve Středoškolské odborné činnosti (dále SOČ). Bojovalo se v osmnácti různých oborech od chemie, přes informatiku, psychologii až po umělecké obory. Návštěva to byla velmi rozmanitá.
  • Dagmar Labudková
  • 17.06.2019