• 15.10.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Konkurz na obsazení zahraničních stipendijních pobytů

Chceš vyrazit do světa? Uzávěrka přihlášek na studijní pobyty v letním semestru se blíží! Zahraničních stipendijních pobytů se mohou zúčastnit studenti všech stupňů a forem studia, kteří úspěšně absolvují výběrové řízení. Studijní pobyt a/nebo pracovní stáž lze realizovat v celkové délce max. 12 měsíců za každý stupeň studia. Studenti mohou nově vyjet již v 1. ročníku bakalářského studia!
  • 11.10.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Soutěž pro studenty středních škol

Slezská univerzita v Opavě, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné vyhlašuje soutěž pro studenty středních škol.
  • Petr Korviny
  • 06.10.2021

Nabídka workshopu v BG

Se startem 12. cyklu BGA je venku i nový cyklus workshopů.
  • Dagmar Labudková
  • 06.10.2021
  • Staženo dne 17.10.2021

Přijď na Erasmus Days!

Ve dnech 14. a 15. října se OPF již tradičně zapojí do celosvětových oslav programu Erasmus+.
  • 05.10.2021

Promoce - fotogalerie

Video záznam a fotografie z promocí ke stažení
  • 01.10.2021

Doplňovací volby do AS SU za OPF

Doplňovací volby do komory akademických pracovníků a studentské komory AS SU za OPF
  • Karin Martínková

Rosteme s našimi projekty: Představujeme vám CEPIS

Slezská univerzita bezprostředně po práci na své Strategii (rozvoje) 2021+ pokračovala v pokládání dalších základů své úspěšné budoucnosti podáním hned několika velkých projektových záměrů, jejichž realizace bude znamenat nejen kvalitativní změny na univerzitě samotné, ale též kvalitativní proměnu regionu, v němž působí. Reagovala tak na výzvu Moravskoslezského kraje, jehož zájmem je vytvářet vhodné podmínky pro realizaci velkých strategických projektů, jež v regionu vytvoří nová pracovní místa, napomohou s přechodem k uhlíkově neutrální ekonomice či podpoří obnovu území po těžbě uhlí. Úspěšné projekty se budou ucházet o podporu z nově zřízeného Fondu pro spravedlivou transformaci prostřednictvím samostatného operačního programu Spravedlivá transformace pro programové období 2021-2027, který bude řízený Ministerstvem životního prostředí. Dnes bychom rádi představili první z nich – CEPIS.
  • David Jančar
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Výsledky sportovní akce Vyběhněte s děkanem

Ve středu 29. září 2021 se uskutečnil 7. ročník běžecké akce Vyběhněte s děkanem.
  • Staženo dne 04.10.2021

Slavnostní promoce absolventů - doplňující informace

Slavnostní promoce se budou konat v pondělí 4. října
  • Dagmar Labudková
  • 27.09.2021

Welcome Days opět prezenčně

Ve dnech 15. – 17. září 2021 se konaly Welcome Days. Jejich cílem bylo sblížit zahraniční studenty, integrovat je do nového prostředí a seznámit je s prostředím naší fakulty.