• 22.02.2021
  • Staženo dne 25.02.2021

Online setkání studentů, 25. února 2021

Zveme se vás na on-line setkání s děkanem a proděkanem pro studijní a sociální záležitostí
  • Veronika Novotná
  • 22.02.2021

“Discover Shanxi” Online Winter Camp

Shanxi University of Finance and Economics (SXUFE) zve naše studenty, pedagogy a neakademické pracovníky na online winter camp, který se uskuteční ve dnech 1.- 21. března 2021. SXUFE je naší partnerskou univerzitou od roku 2018. V rámci spolupráce již bylo realizováno několik pedagogických i studentských mobilit. Nejpočetnější skupinu čínských studentů z SXUFE jsme na fakultě hostili naposledy v akademickém roce 2019/2020.
  • 18.02.2021

Informace studentům

Další důležité informace k výuce v letním semestru 2020/2021.
  • 10.02.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Vydáváme knihu k výročí fakulty

V loňském roce jsme oslavili 30. výročí založení naší fakulty. U této příležitosti jsme pro vás připravili obsáhlou publikaci plnou zajímavých informací a fotografií.
  • 09.02.2021

Aktuální informace k provozu UK Karviná

Aktuální informace k provozu Univerzitní knihovny Slezské univerzity pobočka Karviná.
  • 01.02.2021

Student Scientific Conference 2021

Studentská konference "Student Scientific Conference 2021" letos proběhne ONLINE 15. dubna 2021
  • 29.01.2021
  • Staženo dne 04.02.2021

Spolupracuj v letním semestru se zahraničními studenty. Staň se buddym!

Oddělení zahraničních styků hledá na letní semestr nové posily do buddy teamu! Máš chuť zažít něco nového, získat za to 3 kredity a ještě mimořádné stipendium? Staň se buddym!
  • Radim Šlezingr
  • 28.01.2021

Den (NE)otevřených dveří v Karviné. Online brány jako první otevřela Obchodně podnikatelská fakulta

Koronavirus nadále ovlivňuje společnost v podstatě ve všech sférách. Zdánlivě obyčejná událost jako je den otevřených dveří, se tak může uskutečnit prostřednictvím sociálních sítí a dostat tak několik budov do malého pomyslného pokojíčku. Slezská univerzita si připravila virtuální dny otevřených dveří u většiny součástí. Jak vypadal „Den (NE)otevřených dveří na OPéFce“, se dozvíte v reportáži.
  • 25.01.2021

Fakulta virtuálně

Nově si můžete projít fakultu virtuálně. Spustili jsme 3D prohlídky, které vás zavedou na všechna důležitá místa.
  • Radim Šlezingr
  • 25.01.2021

Sušte s rektorem! Zapojte se v únoru do soutěže!

Jeden měsíc bez alkoholu. Pro někoho samozřejmost, pro jiného velká výzva! A jak jste na tom vy? Dokážete si po dobu jednoho měsíce odpustit sklenici oblíbeného piva, vína či doušek tvrdého alkoholu? Pojďte zkusit udělat něco pro své zdraví a zapojte se do akce SUchej únor: SUšte s rektorem! Slezská univerzita se připojila k celostátní zdravotně-osvětové kampani Suchej únor a pro své studenty a zaměstnance připravila soutěž, ve které si můžete vyzkoušet, jaké je to žít zdravě bez alkoholu.