Zapoj se do přípravy almanachu absolventů

  • Lenka Přečková
  • 13.05.2024
Začali jsme s přípravou Almanachu absolventů akademického roku 2023/24. Jedná se už o 27. almanach, který pro studenty naší fakulty připravujeme. Jeho cílem je poskytnout našim absolventům památku na jejich studium, spolužáky a pedagogy.

Almanach bude obsahovat nejen fotografie a základní informace o absolventech, ale také články a vzpomínky na studium a další událostí akademického roku. Věříme, že tento almanach se stane významnou vzpomínkou na vaše studium na karvinské fakultě.

Rádi zahrneme do almanachu i Vaše příběhy a zážitky z akademického prostředí. Pokud máte zájem, můžete nám zaslat příspěvek například o vašich prvních dnech na fakultě, zahraničních stážích apod. Příspěvky posílejte spolu s fotografiemi do 19.5.2024 na mail labudkova@opf.slu.cz.

Galerie je tvořena fotografiemi z naší databáze. Pokud chcete foto vyměnit, pošlete nám nové foto na mail lenka@opf.slu.cz do 24.5.2024. Později už fotografie nebude možné vyměnit. Fotka by měla být ve formátu občankové fotky, nejlépe se světlým pozadím.

V případě, že budete studium prodlužovat (např. nezdar při zkouškách), anebo naopak jste vystudovali v kratším termínu, napište nám to. Byla by škoda, kdybyste nebyli v almanachu uvedeni. Almanach bude distribuován všem absolventům a bude také dostupný na internetu pro širokou veřejnost. Věříme, že se stane úspěšným projektem, který bude sloužit jako důkaz toho, že Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné připravuje vynikající absolventy.

Těšíme se na Vaše příspěvky do almanachu a přejeme Vám mnoho úspěchů v budoucím životě!

S pozdravem, redakce almanachu Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné.