Opavský Majáles 2021

  • hlavní
  • 29.05.2021
Opavský Majáles letos BUDE! Studentská unie Slezské univerzity vám představujeme unikátní projekt, jaký Opava ještě nezažila. První autokoncert v Opavě. Na živo se skvělou hudbou z pohodlí vašeho auta! U toho prostě nesmíte chybět!


Jak uvádí studentská unie na svém postu na Facebooku: Slíbili jsme vám, že uděláme vše proto, aby se Opavský majáles uskutečnil. A víte co? Povedlo se nám to! Museli jsme ještě narychlo změnit termín, ale je to opravdu naposledy, zapište si tedy datum 29. května. Budeme se na vás těšit na obvyklém místě.

Opavský Majáles se uskuteční v sobotu 29. května od 17 hodin v Městských sadech u víceúčelové haly. Akci slavnostně zahájí rektor Slezské univerzity Pavel Tuleja s primátorem města Opavy Tomášem Navrátilem. Programem vás provede stand up komik Jakub Plaskura, vystoupí skupiny Poetika, Th!s s Vojtou Kotkem či kapela Munroe. Chybět nebude módní přehlídka limitované kolekce oblečení speciálně vytvořená ke 30. výročí Slezské univerzity. Chystá se i křest sborníku Artemisia, který tvoří sbírku tvorby mladých studentů. Letos nebude chybět také vyhlášení krále a královny Opavského majálesu. Hlasování již probíhá na oficiálních facebookových stránkách události.

Předprodej vstupenek bude zahájen v pondělí 10. května od 10 hodin na webu smsticket.cz. Lístek stojí 200 korun a zahrnuje platbu za jedno auto, bez ohledu na to, kolik v něm bude osob, maximálně však pět.

Další informace k akci a především k podmínkám pro vjezd do areálu uvádíme v naší aktualitě.


Další události

Všechny události