Slezská univerzita zve na Magický ples

• Martin Kůs
  • 24.02.2020
Pokud na svých cestách opavskými ulicemi sledujete vývěsky a plakátovací plochy, jistě vám neušlo, že nastal čas společenských plesů. Také Slezská univerzita v Opavě pilně připravuje svůj univerzitní ples, tentokrát plný kouzel a magie, který se uskuteční v sobotu 7. března 2020 od 19.30 hodin v Kulturním domu Na Rybníčku v Opavě.

Ples společně připravují Slezská univerzita v Opavě a Studentská unie Slezské univerzity v Opavě. Na hosty plesu čeká bohatý program, který každého jistě okouzlí, a tak letošní ples dostane podtitul Magický. Magický proto, že bude plný magie, tajemství a kouzel.

Hned při vstupu smysly příchozích ošálí mistr České republiky v mikromagii. K tanci i poslechu na hlavním tanečním sále zahraje BigBand Krnov. Pokud někoho jejich swingové tóny unaví, může si užít v prvním patře produkci dýdžeje z klasických vinylových desek. Nebude chybět taneční exhibice páru přímo na doporučení známého tanečníka a porotce Zdeňka Chlopčíka, vystoupení Poledance Motýlek Ostrava a samozřejmě stand-up comedy komika a trapnomága Richarda Nedvěda. Tím výčet rozhodně nekončí. Vzpomínku na tento magický večer si každý může spolu s přáteli odnést z fotokoutku. Program plesu poté vyvrcholí půlnoční tombolou a po půlnoci všechny čeká pravý rock´n´roll.

Vstupenky v  hodnotě 300 Kč (hlavní sál a přísálí) a 200 Kč (horní sály) je možno zakoupit od pondělí 3. února ve standardním předprodeji Sluna Opava.

Více k programu zjistíte i zde v Události na facebooku univerzity.

Nový obrázek