• 04.04.2022

Město Karviná ocenilo naše pedagogy

U příležitosti Dne učitelů každoročně oceňuje statutární město Karviná pedagogické pracovníky škol působící na území města Karviné.
  • Lenka Přečková
  • 04.04.2022
  • Staženo dne 24.04.2022

International Student Seminar

Obchodně podnikatelská fakulta pořádá tradiční studentský seminář zaměřený na prezentaci vlastního tématu v angličtině. Nejlepší prezentace vyhrají věcné ceny.
  • 15.02.2022

Článek v časopise Total Quality Management & Business Excellence

V online verzi časopisu Total Quality Management & Business Excellence byl publikován článek dr. Zapletalové "The business excellence models and business strategy", který se zabývá výzkumem efektu využití EFQM modelu v podnikatelské praxi českých firem. TQMBE je vědecký časopis nakladatelství Taylor & Francis, který se nachází ve 4. kvartilu databáze Web of Science v ekonomických vědách.
  • 14.01.2022

Nové studijní programy Ekonomika a management na OPF

V listopadu 2021 obdržela naše fakulta rozhodnutí o akreditaci dalších studijních programů. Tentokrát se jednalo o nové studijní programy Ekonomika a management (EM) v bakalářském a navazujícím magisterském stupni a programy Economics and Management vyučované v obou stupních v anglickém jazyce.
  • 11.01.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

OPF získala akreditaci na unikátní finský vzdělávací koncept

OPF si může připsat další významný úspěch na cestě za vizí profesní fakulty se specifickými a zajímavými studijními programy. Získali jsme pětiletou akreditaci na studijní program Inovativní podnikání, který na půdu Slezské univerzity přináší původně finský vzdělávací koncept Team Academy®.
  • 20.12.2021

Článek v časopise Ekonomie a Management

V nejnovějším čísle časopisu E+M, Ekonomie a Management, vyšel článek autorské dvojici Ing. Kateřina Matušínská, Ph.D. a Ing. Michal Stoklasa, Ph.D. na téma "ADVERTISING STRATEGY ACCORDING TO THE CONCEPT OF THE FCB MODEL IN THE CONDITIONS OF THE VARIOUS GENERATIONS"
  • Lenka Přečková
  • 26.11.2021
  • Staženo dne 13.12.2021

Mezinárodní studentský seminář opět na OPF

Ve dnech 23. a 24. listopadu proběhla již sedmnáctá soutěž o nejlepší prezentace v rámci Mezinárodního studentského semináře s oficiálním názvem „International Student Seminar on Management and Financial Issues“. Akci organizovala naše Obchodně podnikatelská fakulta a polská Politechnika Rzeszowska, Fakulta managementu.
  • 02.11.2021

Město Karviná ocenilo naše pedagogy

• 02.11.2021

Doktor Klepek prezentuje na akci Týden Akademie věd České republiky

Již poněkolikáté se Slezská univerzita zapojí do organizace prestižního vědeckého festivalu Týden Akademie věd České republiky, dříve známého jako Týden vědy a techniky AV ČR.
  • Veronika Novotná
  • 20.05.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Tradiční mezinárodní studentský seminář opět virtuálně na Opéefce

Ve dnech 18. a 19. května 2021 organizovala naše Obchodně podnikatelská fakulta tradiční setkání studentů Politechniky Rzeszowske, Fakulty managementu a Slezské univerzity v Opavě, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné. Tentokráte se akce účastnili i studenti z Ekonomické fakulty UMB v Banskej Bystrici.