• 08.08.2024
  • Staženo dne 10.09.2024

Adapťák od studentů pro studenty

Adaptační kurz pořádaný studenty vyšších ročníků pro nové i stávající studenty OPF
  • Lukáš Wicha
  • 08.08.2024

Slezská univerzita na Colours of Ostrava 2024? Záruka SUper zábavy!

Program na SUper Stage Slezské univerzity i letos přilákal velkou pozornost a oslovil spoustu fanoušků vědy, kultury a společenských témat. Již po několikáté jsme byli součástí mezinárodního diskusního fóra Meltingpot a naši účinkující k velké radosti publika opět prokázali, že umí svá témata podat nejen profesionálně, ale i zábavně a přístupnou formou. I díky tomu naše stage přitáhla nemalou pozornost a na Colours jsme se rozhodně neztratili.
  • Lukáš Wicha
  • 02.08.2024

Poběžte s námi a Zoo Ostrava a přispějte k záchraně želv!

Letos již popáté vyrazíme do Zoo Ostrava, abychom se zúčastnili charitativního běhu na podporu ohrožených živočichů. Tentokrát se poběží pro želvy ostruhaté, třetí největší druh suchozemských želv na světě, jejichž poslední divoká populace přežívá v Senegalu. Připojte se k nám v pátek 23. srpna 2024 v 18:00 v areálu Zoo Ostrava a přiložte nohu k dílu!
  • 15.07.2024
  • Staženo dne 19.09.2024

Informace o termínu zápisu ke studiu pro první ročníky

Všichni uchazeči o studium obdrželi informace o termínu zápisu v rozhodnutí o přijetí. Prosíme, v případě, že se nemůžete na zápis dostavit, obratte se na svou studijní referentku.
  • 11.07.2024

Z Indie do Karviné: magisterská cesta na OPF

Sampras Femi Robert z Indie ukončil navazující magisterské studium na naší fakultě. V článku se dozvíte, jak se přizpůsobil nové kultuře, pomohl mu buddy program pro nové zahraniční studenty, zúčastnil se Erasmu a získal cenné praktické obchodní zkušenosti. Zjistíte, jak mu studium na Slezské univerzitě změnilo akademický i osobní život.
  • 03.07.2024
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Máme za sebou promoce absolventů

V úterý 2. července se v prostorách velkého sálu Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné konaly slavnostní promoce absolventů. Získání titulu předcházela úspěšná obhajoba závěrečné práce před zkušební komisí, při které studenti prokázali, že mají dostatečné odborné znalosti a dovednosti využitelné v praxi.
  • 26.06.2024

Slavnostní zakončení akademického roku Univerzity třetího věku na OPF

Dne 24. června 2024 byl ve Velkém sále Obchodně podnikatelské fakulty slavnostně ukončen akademický rok 2023/2024 Univerzity třetího věku. Za zvuku slavnostních fanfár nastoupili posluchači v doprovodu svých rodinných příslušníků a blízkých. Poté následovali zástupci vedení univerzity a fakulty, akademičtí pracovníci a další hosté, aby se zúčastnili slavnostního předávání osvědčení za úspěšné absolvování přednáškových cyklů a vzdělávacích kurzů U3V.
  • 24.06.2024
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Posluchači MBA obhájili své závěrečné práce

V rámci celoživotního vzdělávání probíhá na Slezské univerzitě v Opavě, Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné (SU OPF), již od roku 2018 studium v mezinárodně uznávaném kurzu Master of Business Administration (MBA). Tento kurz je navržen tak, aby rozvíjel potřebné profesní kompetence současných a budoucích vedoucích pracovníků ve státní a veřejné správě či v komerčních subjektech v oblastech managementu, marketingu, ekonomiky, financí, řízení lidských zdrojů a informací. Kurz je primárně určen pro členy středního a vyššího managementu, vedoucí pracovníky a všechny, kteří mají zájem sledovat a efektivně využívat trendy moderního managementu.
  • 19.06.2024
  • Staženo dne 15.07.2024

Zajistěte si ubytování na koleji pro nadcházející akademický rok!

Žádost o koleje se podává do 15. července 2024.
  • 19.06.2024
  • Staženo dne 02.07.2024

Časové rozdělení promocí

Slavnostní promoce absolventů bakalářského, navazujícího magisterského a doktorského studijního programu se koná v úterý 2. července 2024.