• 06.10.2022
  • Staženo dne 30.11.2022

Promoce absolventů - Fotogalerie

Video záznam a fotografie z promocí ke stažení
  • 04.10.2022
  • Staženo dne 31.10.2022

Jaká byla Noc vědců?

Večer posledního zářijového pátku je každoročně vyhrazen bližšímu seznámení laické veřejnosti se světem vědy a vědců, a to prostřednictvím tzv. „Noci vědců“.
  • 28.09.2022
  • Staženo dne 30.09.2022

Noc vědců poprvé v Karviné

• 17.06.2022
  • Staženo dne 31.08.2022

Nové číslo fakultního časopisu

Právě vychází nové číslo fakultního časopisu Otevřeně-Poutavě-neFormálně. K dostání je na recepci fakulty nebo si ho můžete přečíst online na webu go.slu.cz/casopis.
  • 24.05.2022
  • Staženo dne 30.07.2022

Karvinský Majáles byl bombový

Dne 20. května 2022 se v Karviné po dlouhé pauze opět uskutečnil Majáles – oslava jara a studentského života, a my musíme říct, že to čekání opravdu stálo za to.
  • 31.03.2022

Interreg ČR-Polsko

Fakulta realizuje v letošním roce mezinárodní projekt podporující rozvoj meziuniverzitní spolupráce mezi Slezskou univerzitou v Opavě, Obchodně podnikatelskou fakultou v Karviné a Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, Wydziałem Ekonomii i Finansów v podpoře rozvoje odborné přípravy studentů se studijním zaměřením na mezinárodní obchod.
  • 12.03.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Výroční kniha také k prodeji

V loňském roce jsme oslavili 30. výročí založení naší fakulty. U této příležitosti jsme pro vás připravili obsáhlou publikaci plnou zajímavých informací a fotografií.
  • Dagmar Labudková
  • 22.12.2020
  • Staženo dne 14.01.2021

VÝSLEDKY - Soutěž pro studenty středních škol

Slezská univerzita v Opavě, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné vyhlašuje soutěž pro studenty středních škol. Soutěž je určena studentům středních škol se sídlem v České republice a na Slovensku. Zájemci se mohou zúčastnit libovolného počtu kategorií. Soutěžit mohou jednotlivci či dvojice studentů.
  • 20.10.2020
  • Staženo dne 31.12.2020

Fakulta slaví 30. výročí - výstava, časopis, soutěž

V letošním roce naše fakulta slaví 30. výročí svého založení. Hodně připravovaných akcí už jsme museli bohužel zrušit. Vydali jsme ale pro vás speciální číslo fakultního časopisu, kterou doplňuje výstava "30 let s Obchodně podnikatelskou fakultou" (najdete ve foyer fakulty). Tady vám přinášíme několik zajímavých fotek a informací ze života fakulty. Na konci článku naleznete vědomostní soutěž, kde hlavní cena je oběd s děkanem.
  • 08.03.2020
  • Staženo dne 10.03.2020

Staň se dárcem kostní dřeně

Český národní registr dárců dřeně je seznam dobrovolníků, kteří jsou ochotni darovat v případě potřeby nepatrnou část svých krvetvorných buněk k záchranné transplantaci kostní dřeně. A to anonymně komukoliv, kdo by tuto pomoc potřeboval, bez ohledu na jeho věk, pohlaví, národnost anebo vyznání.