Setkání České národní banky s učiteli základních a středních škol

• Lenka Přečková
  • 04.01.2024
Obchodně podnikatelská fakulta ve spolupráci s Českou národní bankou pořádá akci zaměřenou na aktuální finanční a ekonomická témata.

Toto regionální setkání je připraveno s ohledem na potřeby pedagogů na základních a středních školách, aby mohli obohatit svou výuku a výukové materiály. Program akce zahrnuje vystoupení čtyř renomovaných odborníků z České národní banky, kteří se s námi podělí o své bohaté znalosti a zkušenosti. Podrobný program setkání, témata prezentací a přesný časový harmonogram je k dispozici níže.

Setkání se koná 23. ledna 2024 od 9:00 do 14:00 hodin v prostorách Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné. Pro zajištění dostatečné kapacity bych Vás chtěl požádat o registraci nejpozději do 14. ledna 2024 prostřednictvím následujícího odkazu: go.slu.cz/cnbsetkani.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo pro další informace kontaktujte organizační tým na mailové adrese stredniskoly@opf.slu.cz nebo na telefonu 596 398 306 (Ing. Dagmar Labudková).

Akce je ZDARMA