Výroční kniha také k prodeji

• Lenka Přečková
  • 12.03.2021
V loňském roce jsme oslavili 30. výročí založení naší fakulty. U této příležitosti jsme pro vás připravili obsáhlou publikaci plnou zajímavých informací a fotografií.

Kniha nejprve přináší pohled do historie. Díky příspěvkům významných osobností se dozvíte mnoho zajímavostí z období založení fakulty nebo zahájení výuky. O své zážitky se podělí také zástupci absolventů či zaměstnanců. Představeny budou orgány fakulty, jednotlivé katedry a další pracoviště. Kniha navazuje na předchozí výroční publikaci, která byla vydána v roce 2015. Velkou část nové knihy proto tvoří informace a fotografie dokumentující události a bohatý život fakulty v období 2015 - 2020. Věříme, že se vám bude kniha líbit a přejeme příjemné chvíle při jejím čtení.

Prodej knihy

Výroční knihu nabízíme také k prodeji za 350Kč. V případě zájmu kontaktujte Ing. Dagmar Labudkovou (labudkova@opf.slu.cz).

Připravujeme také tištěnou verzi knihy a přinášíme aktuální fotografie z její výroby.