Studuj na Fakultě veřejných politik! Přihlášku je možné podat do 31. března

• Lada Dobrovolná
  • 28.02.2024
Fakulta veřejných politik nabízí zájemcům studijní programy z oblasti pedagogiky a sociální práce a z oblasti zdravotnictví.
V akademickém roce 2024/25 se otevírají konkrétně tyto:

Přihlášku ke studiu lze podat do 31. března 2024 prostřednictvím webových stránek: PŘIHLÁŠKA

Jednou z hlavních předností absolventů fakulty je vysoká míra zaměstnatelnosti. Profese, ve kterých nacházejí studenti uplatnění, jsou velmi žádané na trhu práce a ve společnosti nezastupitelné. Velkou část studijních programů je navíc možno studovat v prezenční i kombinované formě, která je ideální zejména pro ty, kteří si chtějí zvýšit kvalifikaci při zaměstnání.

Vše, co potřebujete vědět, najdete na našich stránkách zde, shrnutí informací nabízí video.

Pokud máte nějaké dotazy, pak se nebojte obrátit na naše ambasadory. Kontakty a na ně najdete na v tomto odkazu.