• 22.06.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Všeobecné výběrové řízení na pozice referentů

Úřad EPSO (European Personnel Selection Office) vypsal všeobecné výběrové řízení na pozice referentů č. EPSO/AD/373/19 (AD5).
  • 21.06.2019

Promoce červen 2019

Bakalářské a magisterské promoce 27. a 28. 6. 2019
  • 20.06.2019

Dny prevence

Dny prevence jsou již tradiční událostí, kterou pro veřejnost připravuje Ústav ošetřovatelství a Ústav pedagogických a psychologických věd Fakulty veřejných politik Slezské univerzity v Opavě. Letošní ročník se opět uskuteční v posledním červnovém týdnu.
  • Martin Kůs
  • 18.06.2019

Dnešní středoškolští géniové představili na Slezské univerzitě svoje dovednosti

OPAVA - Víkend plný vědomostí má za sebou naše malebná Opava. Ve dnech od 14. do 16. června se totiž do srdce Slezska sjely zhruba dvě stovky nadaných středoškoláků z celé České republiky, aby poměřili síly ve Středoškolské odborné činnosti (dále SOČ). Bojovalo se v osmnácti různých oborech od chemie, přes informatiku, psychologii až po umělecké obory. Návštěva to byla velmi rozmanitá.
  • 17.06.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Kulatý stůl na téma "Informatika ve veřejné správě"

Dalším tématem kulatého stolu, který se uskutečnil 10.6.2019 na Fakultě veřejných politik v Opavě, byla informatika ve veřejné správě. Účastníci zastupovali – Okresní hospodářskou komoru Opava, Katastrální úřad pro Moravskoslezský kraj, Úřad práce České republiky (krajská pobočka v Ostravě, kontaktní pracoviště Opava), Magistrát města Opavy, Filozoficko-přírodovědeckou fakultu a Ústav veřejné správy a regionální politiky Fakulty veřejných politik v Opavě Slezské univerzity v Opavě.
  • 17.06.2019

Jsme hrdým partnerem diskusního fóra Meltingpot v rámci Colours od Ostrava!

Slezská univerzita v Opavě se poprvé zúčastnila festivalu Colours od Ostrava v roce 2016; ve stejném roce se pod křídly jednoho z největších a nejpestřejších hudebních festivalů ve střední Evropě poprvé konalo i diskusní fórum, pro který byl vybrán velmi přiléhavý název Meltingpot (tavicí kotlík).
  • 12.06.2019

Lukáš Vomlela vystoupil v České televizi

• 12.06.2019
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Kulatý stůl s názvem "Kdo bude pečovat o naše seniory?"

Toto byla základní otázka kulatého stolu, který proběhl 29. 5. 2019 na Fakultě veřejných politik v Opavě.
  • Martin Kůs
  • 10.06.2019

Beats 4Love, Beats 4Slezská!

.
  • Lenka Čápová
  • 10.06.2019
  • Staženo dne 13.06.2019

V Galerii Breda bude probíhat soutěžní kvíz pro studenty a veřejnost

V Galerii Breda (v prvním podlaží Obchodního a společenského centra Breda & Weinstein, poblíž pobočky České pošty) se ve čtvrtek 13. června v 16.00 hodin koná soutěžní kvíz pro studenty a veřejnost na téma "Historický film".