Studuj srdcem na Fakultě veřejných politik v Opavě!

• Viktorie Kovářová
  • 15.03.2023
Studovat a zároveň pomáhat tam, kde je třeba – to je poselstvím studijních programů Fakulty veřejných politik v Opavě. Zájemcům poskytuje vzdělání v široké paletě oborů od ošetřovatelství, speciální pedagogiky, sociální práce až po veřejnou správu.

Přihlášku ke studiu můžete podat do 31. března 2023 prostřednictvím webových stránek: is.slu.cz/prihlaska.

Jednou z hlavních předností absolventů fakulty je vysoká míra zaměstnatelnosti. Profese, ve kterých nacházejí studenti uplatnění, jsou velmi žádané na trhu práce a ve společnosti nezastupitelné. Velkou část studijních programů je navíc možno studovat v prezenční i kombinované formě, která je ideální zejména pro ty, kteří si chtějí zvýšit kvalifikaci při zaměstnání.

Kromě teorie se studenti na Fakultě veřejných politik z velké části věnují také praktické výuce. Ta probíhá ve spolupracujících organizacích i ve specializovaných moderně vybavených učebnách. „Fakulta se zaměřuje především na profesní studijní programy, jejichž absolventi jsou díky vysokému podílu praxe ve výuce dobře připraveni na výkon budoucího zaměstnání,“ uvádí proděkanka pro studijní a sociální záležitosti Mgr. Marta Kolaříková, Ph.D.

Vše, co potřebujete vědět

Návod na podání přihlášky

Chcete vidět jak vypadá naše fakulta? Máte možnost prostřednictvím virtuální prohlídky ZDE