Váleční reportéři

  • hlavní
  • 21.02.2023
Zveme Vás ke sledování nového dokumentu pedagoga Slezské univerzity, scénáristy a režiséra Petra Jančárka. Na výrobě filmu, který uvede Česká televize na programu ČT 2, se podíleli i další pedagog a student naší univerzity.

VÁLEČNÍ REPORTÉŘI

vysílání 21. února 2023 ve 21:40 na ČT2,

 

v programu České televize:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/14918133639-valecni-reporteri/

 

 Námět: Josef Albrecht, Marcel Nevín

Barevné korekce: Tomáš Táborský (Student 2. ročníku nav. Mgr. studijního programu Multimediální techniky)

Střih: Jaromír Vašek (Pedagog Slezské univerzity. V titulcích pořadů České televize se jeho jméno objevuje od roku 1991. Ke spolupráci na svých pořadech jej vyhledávají tvůrci  velkých solitérních dokumentů, dokumentárních i publicistických cyklů i režiséři hudebních pořadů, záznamů divadelních inscenací, koncertů, televizní hrané tvorby i zábavy.)

Kamera: Evžen Janoušek

Scénář a režie: Petr Jančárek (Pedagog Slezské univerzity, český scenárista a režisér, na řadě dokumentárních projektů se podílí i jako kameraman a fotograf. Nositel novinářské Ceny Ferdinanda Peroutky. 

Kreativní producentka: Lenka Poláková 


Ve filmu uvidíte: Petra PROCHÁZKOVÁ, reportérka, Deník N; Václav ČERNOHORSKÝ, zpravodaj České televize v Turecku; Martin DORAZÍN, reportér, Český rozhlas; Miroslav KARAS, reportér České televize, ředitel TS Ostrava; Jan MOLÁČEK, reportér, Deník N; Jarmila ŠTUKOVÁ, fotografka; Stanislav KRUPAŘ, fotograf; Tereza ENGELOVÁ, reportérka na volné noze; Pavel NĚMEČEK, kameraman České televize; Michal KUBAL, vedoucí zahraniční redakce RZ České televize; Jaromír ŠTĚTINA, válečný reportér; Josef PAZDERKA, reportér Aktuálně.cz, šéfredaktor ČRo plus; Tomáš ŠTĚRBA, kameraman České televize

 

Foto: Se svolením P. Jančárka Foto: Se svolením P. Jančárka

Další události

Všechny události