Studuj v zahraničí. Jeď na Erasmus!

• Lenka Přečková
  • 06.03.2024
Oddělení zahraničních styků vypisuje výběrové řízení studijní zahraniční pobyty na nový akademický rok 2024/2025.

Zahraničních stipendijních pobytů se mohou zúčastnit studenti všech stupňů (Bc., NMgr., PhD.) a forem studia (prezenční a kombinovaná) studující v akreditovaném studijním programu na SU OPF, kteří úspěšně absolvují výběrové řízení. Studijní pobyt a/nebo pracovní stáž lze realizovat v celkové délce max. 12 měsíců za každý stupeň studia. Studenti mohou vyjet do zahraničí již v 1. ročníku bakalářského studia

Přihlášky na zahraniční studijní pobyty vyplňte nejpozději do 17. 3. 2024.

Elektronická přihláška

V elektronické přihlášce na studijní pobyt je nutné nahrát:

• strukturovaný životopis v anglickém jazyce
  • motivační dopis v anglickém jazyce v rozsahu 1 A4 (dopis bude obsahovat zdůvodnění výběru partnerské univerzity a vybraných předmětů nebo programu)

Studenti si mohou zvolit dvě zahraniční univerzity. V případě, že kapacita prioritní univerzity bude naplněna, získává student místo na druhé univerzitě.

Výběrové řízení

• probíhá formou pohovoru dne 19. 3. 2024 v místnosti A309
  • uchazeči obdrží harmonogram výběrového řízení emailem

Workshop: Studuj v zahraničí

Všichni zájemci o zahraniční mobilitu jsou srdečně zváni 12. 3. 2024 od 13:00 hodin a 14. 3. 2024 od 13:00 na workshopy, který proběhnou od ve foyer SU OPF. Dozvíš se jaká je nabídka zahraničních univerzit pro naše studenty, s jakými granty můžeš počítat a potkáš se se studenty, kteří už mají zkušenost se zahraničním pobytem a poskytnou Ti informace z první ruky.