• 08.05.2020

Jak se žije na univerzitě: 5. díl

Dnes vám přinášíme poslední, tedy pátý díl cyklu Jak se žije na univerzitě, který mapuje životy studentů, pedagogů a dalších pracovníků univerzity v tomto nelehkém období.
  • 07.05.2020

Rozvolnění mimořádných opatření č. 4 pro konzultace a zkoušení až pro 15 osob

IV. Změny a doplnění - Rozhodnutí rektora č. 8/2020 - Opatření k zamezení šíření koronaviru
  • 30.04.2020

Jak se žije na univerzitě: 4. díl

Univerzitní prostředí, to je mnoho lidí a osudů. Jak vnímají naši vyučující, studenti a pracovníci současné období, které ovlivňuje každého z nás? V cyklu Jak se žije na univerzitě se můžete těšit na postřehy několika z nás, které spojuje Slezská univerzita.
  • 28.04.2020
  • Fyzikální ústav v Opavě

Unisféra u Vás doma

Všem příznivcům vědy a umění, kterým se stýská po naší Unisféře, přinášíme rozptýlení ve formě online projekce filmu „Neviditelný vesmír“ z produkce „The Houston Museum of Natural Science", kterou jsme pro vás ve spolupráci s Evans & Sutherland připravili.
  • 28.04.2020

Jak se žije na univerzitě: 3. díl

Přinášíme vám třetí díl z nového cyklu Jak se žije na univerzitě, který zprostředkovává postřehy pracovníků a studentů napříč celou naší univerzitou v období koronaviru. Jak ovlivňuje nastalá situace nejen studenty a pedagogy, ale i vedení fakult?
  • 25.04.2020

Jak se žije na univerzitě: 2. díl

Univerzitní prostředí, to je mnoho lidí a osudů. Jak vnímají naši vyučující, studenti a pracovníci současné období, které ovlivňuje každého z nás? V cyklu „Jak se žije na univerzitě“ se můžete těšit na postřehy několika z nás, které spojuje Slezská univerzita.
  • 24.04.2020

Rozvolnění mimořádných opatření č. 3 pro omezenou možnost vstupu studentů

III. Změny a doplnění - Rozhodnutí rektora č. 8/2020 - Opatření k zamezení šíření koronaviru
  • 24.04.2020

Změny v harmonogramu akademického roku 2019/2020

I. Změny a doplnění Rozhodnutí rektora číslo 5/2019 o stanovení harmonogramu akademického roku 2019/2020 na Slezské univerzitě v Opavě.
  • 22.04.2020

Jak se žije na univerzitě: 1. díl

• 20.04.2020

Rozvolnění mimořádných opatření č. 2 pro studenty závěrečných ročníků

Rozvolnění mimořádných opatření č. 2 pouze pro studenty závěrečných ročníků.