• 30.01.2023
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Univerzita třetího věku otevírá nové kurzy

Je Vám více než 50 let? Zajímáte se o Evropskou unii nebo právo? Chcete se naučit cizí jazyky nebo se věnovat zdravému pohybu? Pak je tu pro Vás připravena pestrá nabídka studia Univerzity třetího věku na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné!
  • 25.01.2023
  • Staženo dne 26.01.2023

Den otevřených dveří

Přijď se podívat, jak to u nás vypadá. Zveme všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 26. ledna 2023.
  • 23.01.2023

Studentská vědecká konference

Rádi bychom Vás pozvali na 29. ročník mezinárodní studentské konference, kterou organizuje Ekonomická fakulta, Univerzita Mateja Bela, v Banskej Bystrici.
  • 22.01.2023
  • Staženo dne 01.02.2023

Poznej zahraniční studenty, staň se buddym!

Oddělení zahraničních styků hledá na letní semestr nové posily do buddy teamu. Máš chuť poznat zahraniční studenty osobně, získat za to 3 kredity a ještě mimořádné stipendium? Staň se buddym!
  • Karin Martínková
  • 16.01.2023

Business Gate uspořádal první opavský MashUp!

Multifunkční centrum na podporu podnikání a podnikavosti Business Gate uspořádalo první opavský MashUp. Řečníci všem návštěvníkům Klubu Art v Opavě 10. ledna 2023 od 18 hodin přiblížili své zajímavé projekty z oblasti podnikání. Nechyběli mezi nimi ani studenti naší Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné.
  • 16.01.2023

Reprezentační ples 2023

Plesová sezóna volá! Oprašte taneční kroky a připravte si to nejlepší z vaší skříně - chystáme pro vás totiž náš tradiční fakultní ples.
  • 11.01.2023
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Učíme se podnikat tím, že podnikáme

Zamýšleli jste se někdy nad tím, co znamená známá myšlenka od Komenského „škola hrou“? Já ano, a to mnohokrát. A možná jsem také konečně poznala studium, ve kterém se jí blížíme. Pro studium Inovativního podnikání existuje v mé hlavě taková herní paralela ve formě strategické RPG. Zajímá vás, jak tedy tento program na OPF v Karviné blíže vypadá? Nechte mě vám ho přiblížit.
  • Veronika Novotná
  • 07.12.2022

Jobspin Job & Relocation Fair

V sobotu 26. 11. 2022 se v Ostravě na výstavišti Černá louka uskutečnil největší veletrh práce a služeb pro cizince v ČR Jobspin Job & Relocation Fair. V Ostravě letos vůbec poprvé a SU se svou nabídkou studijních programů v českém i anglickém jazyce byla součástí!
  • 30.11.2022
  • Staženo dne 31.01.2023

Novým děkanem bude doc. Šperka

Ve sředu 30. listopadu proběhlo 21. zasedání AS SU OPF a s ním i volba nového děkana Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné.
  • Veronika Novotná
  • 24.11.2022

19. mezinárodní studentský seminář opět virtuálně na Opéefce

Naši studenti opět vyhráli soutěž 5 univerzit o nejlepší prezentaci! Akce byla nabitá skvělými výkony, ale i naši další studenti se neztratili a rozdělili si mezi sebe 15 tisíc Kč. ve výhrách. Pojďte si s námi přečíst podrobnosti a zážitky.